Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy dominával együtt élni?

Figyelt kérdés

Nem rég össze jöttem egy nővel, aki saját állítása és viselkedése alapján is domináns személyiségű. Ahogy mesélte, az exei felett is dominált, mind szexben, mind az életben. Egész perverznek hangzó sztorikat is mesélt, amin csak hülledezve néztem.


Én jó magam csendes ember vagyok, emiatt is szemelt ki magának. Én a kapcsolat elején leszögeztem, hogy igen, csendes típus vagyok, nem szoktam harsányan viselkedni, de a perverz szerepjátékokra nem vagyok vevő, illetve nem szeretem, ha korlátozni akarnak, nem viselem el, ha valaki utasítgat. Akkor azt mondta, hogy nem baj, nagyon tetszem neki, szerelmes bla bla bla, nem fog kontrollt gyakorolni felettem, egyenlő partnerek leszünk.


Eleinte minden okés is volt, rendben el voltunk, majd elkezdett előbújni belőle a domina. Kezdetben csak a szexben dominált, gyakran kezdeményezett, meg ő volt felül, olykor akkor is rám mászott, amikor előzetesen nem volt kedvem szexelni. Azt követően az élet más aspektusaiban is elkezdett "uralkodni." Igyekezte megszabni mit egyek, hova menjek, már azért is kiakadt, meg "büntetni" akart, ha például egy poharat rossz helyre tettem, nem a pohártartóra. Már a közös ismerősök, meg a rokonok előtt is elkezdett utasítgatni, hogy mit csináljak.


Eleinte tűrtem, csendben követtem az utasításait, hogy ne legyenek konfliktusok. De néhány napja ellenálltam. Elmentünk egy kajáldába, ő rendelt magának egy brassóit, majd én rendelni akartam egy sült tarját, valami körettel, majd rám szólt, hogy azt nem kéne ennem, mert rossz lesz az alakom, és szólt a pincérnek, hogy valami salátát hozzon nekem, én meg néztem, hogy ez mégis mi a franc, mit szól bele abba, hogy mit egyek. Felálltam, mondtam a pincérnek, hogy inkább nem kérek semmit, leraktam a pénzt neki, majd leléptem. Utána hívogatott, hogy mit képzelek magamról, így úgy amúgy, stb. Én akkor mondtam neki, hogy engem ne korlátozzon, én nem vagyok szub, mint az exei, nem ilyen srác vagyok. Akkor össze is vesztünk, de pár nap múlva kibékültünk, majd utána úgy tűnt állít magán.


Tegnap jött az újabb affér. Este 8-9 között játszottam a konzolomon, egy PS4-en. Nehéz napom volt, stresszes volt a meló, túlóráztam is, kiakartam kapcsolódni. Benne voltam a játékban, jól éreztem magam, majd erre csak megjelent a szobában, és szó nélkül kikapcsolta a tévét, és mondta, hogy nem kell már játszani, menni kell lefeküdni. Én ráförmedtem, hogy ezt mégis, hogy gondolja, mi jogon zavar meg a hobbimban. Erre elkezdett arrogánsan szövegelni, hogy ne lázzadozzak, ő tudja mi a jó nekem, ne ellenkezzek, mert akkor nem lesz szex, meg egyebek. Én meg kérdeztem, hogy "most zsarolsz?" Erre felhúzta a szemöldökét, majd arrogáns vigyorral azt mondta "úgy is én parancsolok neked", erre én kifakadtam, sokadjára.

Mondtam neki, hogy ez zavar, nem vagyok sub, nem bírom, ha leakarnak dominálni, nem veszi be a gyomrom. Erre ő azt mondja, miért nem szólok akkor, meg hogy ez az erotika része, stb.


A másik szobában aludtam, majd reggel szó nélkül elmentem melózni. Írt azóta, visszaírtam neki. Este beszélünk majd, ha hazaérünk. Hát nem tudom mi lesz.


Annyit hozzá teszek még, hogy lehet én sem reagálok erre jól, lehet az étteremben nem kellett volna ott hagynom, de egyszerűen felbosszantott ez a kontrollmánia. Azt hittem fogom tudni kezelni. Mindig megígéri, hogy nem fog túlzásba esni, de egy idő után mindig eddig jutunk.


Mind a ketten huszas éveink közepén járunk.


2021. dec. 2. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki.
2021. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "domina", hanem elmebeteg. Menekülj, ha kedves az életed!
2021. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is domináns nő vagyok (az ágyban, legalábbis) de eszembe nem jutna így viselkedni.


Még a legvadabb BDSM-ben is alap az egymás határainak tisztelete.


Ő meg látványosan leszrja a tiédet.


Hajítsd ki.

2021. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

En se vagyok egyszerű ..es domináns vagyok az ágyban !!de ennyi

Jobb ha dobod ezt a "nőt"!!!

2021. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

"olykor akkor is rám mászott, amikor előzetesen nem volt kedvem szexelni"


Már itt kiderül, hogy ez nem domina, hanem csak egy bunkó paraszt.

2021. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon jól tetted, hogy ott hagytad.


Te szóltál, hogy nem szereted magad korlátok köré szoríttatni, ő meg tett rá magasról. Én is ezt csináltam volna, mint te.

2021. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő egy elmezavaródott zsarnok. A domina, a dom nem ez a szint. Egy ilyen kapcsolatban mind a két félnek élveznie kellene az eseményeket.


De a ti kapcsolatotok kicsit olyan, mint egy anyuka és a rossz gyereke, akit csoki megvonással fenyegetnek ha vissza pofázik.


Azt javasolnám, hogy lépj ki ebből a kapcsolatból, mert ma a tévét kapcsolja ki, holnap a telefonodat veszi el.

2021. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Párod elmebeteg sajnos. :((( Felnőtt férfi ember vagy, el tudod dönteni, hogy neked hogy jó, mint jó. A helyedben kiraknám, hogy csak úgy repülne. Nincsen "majd megváltozom", nincsen "nem lesz több ilyen". Teljesen K.O. agyilag.
2021. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megtörtént, szakítottam vele. Jelenleg jól viselte, kicsit pityergett, de elfogadta a döntésemet. Kikísértem a vonathoz is, mert hazament a szüleihez.


Elvileg nem leszünk haragban. Van egy olyan érzésem, hogy neki sem volt ez a kapcsolat annyira jó.

2021. dec. 2. 19:03
 10/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Figyelj. Ezt így nem lehetett volna hosszútávon fenntartani. Fel a fejjel, találsz jobbat!
2021. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!