Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete vagyunk együtt és 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete vagyunk együtt és 2 napja nem keres..?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedtünk meg, első látásra szerelem volt mindkettőnknél, bár én azóta véltem felfedezni olyan tulajdonságait a viselkedésében ami nem tetszik, de kitartó típus vagyok... Ahogy megismerkedtünk minden egyes napot együtt töltöttünk több mint egy hetet, de 10napra karanténba kerültem eddig megvolt halva hogy menjek el otthonról mert úgysem ellenőriznek stb... Persze nem ment el az eszem na mindegy, minden baja volt 1 hete hogy itthon vagyok folyton ment a hiszti hogy lépjek le itthonról.. Most 2 napja nem is keres, tegnap ráírtam hogy mi van vele hogy nem keres? És mondtam neki hogy nekem is hiányzik nagyon.. Erre hogy lefoglalta magát végre stb... Még hogy kibírjuk ezt a pár napot. mondom rendben nem zavarom..Erre ma sem írt egy betűt sem, előtte mindig egy nap többször felhívott....

Hát nem mondom hogy nem esik rosszul... Nem tudom miért csinálja ezt. Szerintetek? :( Én vagyok a lány 23 éves a srác 35


2021. dec. 1. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Persze, szerelem. Részedről lehet.
2021. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Már másba megfordult párszor ..en is voltam karanténba sajnos anno ..de a barátom mindennap felhívott meg hozott nekem dolgokat
2021. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, én naiv
2021. dec. 1. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Felejtsd el.jobban jársz !!!
2021. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Azért hisztizett csak, mert kanos volt. Túl nagy ez a korkülönbség csajszi ;(
2021. dec. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De szarul kezdődik...
2021. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!