Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lehet lenni egy énközpo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet lenni egy énközpontú férfivel hosszútávon?

Figyelt kérdés

Másfél év után kezdek rájönni, hogy a párom eléggé énközpontú.

Nem jutnak eszébe apróságot, szinte soha nem lep meg akár egy csokival vagy egy pár forintos bármivel. Nem nagyon figyel az igényeimre, hogy mondjuk szívesen elmennék X étterembe stb.

Tegnap délután felhívott, hogy a kevesebb túlóra és egyebek miatt kevesebb lett a fizetése 40 ezer forinttal, így a hónapban szűkösebben kell lenni, de hazafelé bevásárolt egy kabátot és egy mellényt. Hangot is adtam ennek,hogy egy étterembe nem megyünk el mióta de az 50. kabát kell, de nem hatotta meg, azt mondja majd ha fizetem akkor elmegyünk az étterembe... Eléggé pénz központú, vezet mindent, de megis vannak ilyen felesleges költései, aminek én iszom meg a levét. Szerintem ha rajta múlik januárig krumplis tésztát eszünk, majd vesz még egy hülyeséget magának... Anno százezreket költött luxus prostikra, az persze nem fájt neki. 😁

Nekem is van fizetésem, nem várok tőle semmi extrát, csak hogy a közös programokat tartsuk meg, ha valamit nagyon szeretnék akkor áldozzon rá valamennyit, velem együtt.

Én rendszeresen meglepem apróságokkal, nekem ez is a szeretetnyelvem... már oda jutottam, hogy egyedül megyek el helyekre vagy a családommal, meg sem kérdezem, mert úgysem jönne, hiszen az pénz.

Csak szerettem volna kiírni magamból.

29N



2021. dec. 2. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vélemény nem is érdekel? Babám.. rád nem is fog költeni, max továbbra is prostikra... én biztos hogy nem lennék ilyennel... dugja fel magának a pénzét ha ennyire önző. Most gondolj bele.. lenne tőle egy gyereked cipőt sem venne neki.. ( egy gyereknek nem elég évente 1 cipő.. ennek a tipusnak ez a felfogása) nemhogy csokit...
2021. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tudnék.Te igen?Ez számít, neked kell vele élned, ha úgy döntesz.Az ilyen típusú férftől azt várhatod, hogy ő elvesz tőled mindent amit adsz, elég hálátlanul.Te cserébe azt kapod, hogy úgy élsz, mintha szingli lennél, mivel semmi pozitívat nem lendít az életeden.Azt veszed majd csak észre, hogy hiába teszel érte, ő csak elvesz viszonzás nélkül, nem értékeli amit adsz.Egyre kevesebb a pénzed, mert ő igényt tart a tiedre attól, hogy ő csak magára költi az övét.Minden házimunkát te végzel majd kettőtökre, ha lesz gyerek azokért egyedül te felelsz majd anyagilag és természetben is, ő meg éli mellettetek párhuzamosan az életét.Persze, az egyoldalú szexet is elvárja azért, amiben csak neki van öröme.

Szeretnél egy ilyen kapcsolatban élni?Mert ez lesz belőle és soha nem fog megváltozni.

2021. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarolj rá több időt.
2021. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ilyenkor tényleg kezdem elhinni az itteni férfiak panaszkodasat.....


Hogy lehet, hogy nőként egy ilyen szarral vsgy egyitt???? Hogyan ertekelhetedet magadat ennyire alul??? Nálam alap, hogy a pasim (most már vőlegényem) fizet minden programot! Kérnem sem kell! Es igen, van saját (jó) keresetem. A normális ferfiak meg egyedul vannak bzdmeg..


32N

2021. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4 Azért van átmenet aközött, hogy mindent a férfi fizet, vagy telibesz.rja az egész kapcsolatot, meg a nőt is.Kár azzal áltatni a kérdezőt, hogy minden normális férfi mindent fizet a nőnek.Neked szerencséd volt(nekem is), de ha erre nem mindenkinek van lehetősége.
2021. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem is várom el, hogy mindent ő fizessen, főleg mióta jobban keresek. Sokszor meghívom egy kávéra/ üdítőre, strandon, moziban stb szinte mindig én veszek inni-enni, a hűtőbe is a kevésbé szükséges dolgokat én veszem (joghurt, túró rudi egyéb apróságok) mert sajnálja rá de ez rendben is van, ő veszi a belépőket,az alap élelmiszert, neki van autója így ő tankol és vezet stb. Inkább az zavar, hogy még egy fele-fele leosztás is S már sok neki, ő bizonyos dolgokra nem áldoz,
2021. dec. 2. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A 1.5 év már elég hosszú távnak számít kérdező egy ilyen lénnyel. Én személy szerint 2 napig sem lennék vele.
2021. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, nem. 3 évig bírtam vele, egyre jobban kijött rajta, hogy minden a pénzről szól. Szakításnál pedig összegezte is nekem, mennyit költött 'rám' ezidő alatt..
2021. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Együtt maradtatok?
2022. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!