Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek annak a jelei, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek annak a jelei, hogy nem szeret igazán a párom vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatról van szó. Ő a nő. Viszonylag sokszor becézget, hogy szívem szerelmem stb. Oda oda bújik, de pl. egy rendes csókot nem tud adni, állítás szerint ő nem tud csókolózni. Lehet, hogy ő akkor nem az az érzelgős fajta vagy nem tudom, ha ír is csak annyit, hogy szeretlek. Én 30 vagyok, ő 5 évvel fiatalabb tőlem.
2021. dec. 2. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ebből nem derült ki semmi
2021. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ismerkedésnèl ezek a dolgok nem buktak ki? Nem volt fura valami ?

Nem volt érzelmileg tompàbb màr akkor is?


Nézd a jó oldalát: így 2-3 év amikor ellaposodik a kapcsolat màr egy szinten lesztek èrzelmileg.

2021. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ő inkább talán érzelmileg sérült. Valami nagy trauma érhette. Megcsalás. Annyira nem igényli az érzelgést.
2021. dec. 2. 19:17
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez a bajod ? Engem át se ölel oda se jön hozzám. Ha odamegyek 10bol 9x elzavar mert zavarom .
2021. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem annak a jele, ő egyszerűen csak ilyen. Máshogy viszont kimutatja, hogy szeret, szóval nem gondolom, hogy ezzel bármi baj lenne.
2021. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kapcsolatokat sem a komunikàció tartja össze , ki kellett volna jönnie az ismerkedèsi fàzisban


Így meg lett két ( vagy több mert ahogy a #4 kolléga is írja ) külsőre összeillő ember - a szex is milyen jó lehet , ha natúr meg sem akar ölelni.

2021. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja nem tud csókolózni akkor nem tud csókolózni.

Minek ezen kombinálni

2021. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok sem érzelgős, sem romantikus. Nem szoktam senkit sem becézgetni, meg gügyögni senkinek, ettől a férjem még pontosan tudja, hogy szeretem. Anélkül, hogy napi 5x leírnám neki üzenetben vagy mondanám neki. Mert kimutatom máshogy.


Lehet ő is hasonló, ha más téren kimutatja hogy szeret, akkor nincs nagy gond. :D

2021. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én összeraktam volna a 2 kezemet ,ha minimum ilyen lett volna az egyik exem.

Haver ha megfogadod ne rontsd el azzal hogy ezt szova teszed neki vagy tulkombinálod

2021. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs két egyforma ember, lehet nem is tudja milyen még szeretni. Vagy nem tudom, de ez a gondolat fogalmazódott meg bennem, hogy nem szeret. Vagy csak én akarok hirtelen túl sokat.
2021. dec. 2. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!