Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben nyilvánult meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánult meg, hogy nem egy irányba halad az életetek?

Figyelt kérdés
Ha volt már kapcsolatotok, ami emiatt ment szét, miben nyilvánult ez meg a hétköznapokban?

2021. dec. 2. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Én vágytam házasságra, közös jövőre, a kapcsolatunk fejlődésére.. ő meg inkább a kockulásra. Sajnos ő belelustult a kapcsolatunkba, én pedig nem vagyok az az otthonülős típus. Mivel változtatni sem volt hajlandó, így szakítottam vele. 5 évig voltunk együtt.
2021. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem jutottunk előrébb, még az összeköltözésben sem értettünk egyet. Ekkor derült ki, hogy teljesen más elképzelésünk van a jövőnk kapcsán. 3 évig voltunk együtt.
2021. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudtam beintegrálodni a csaladjába meg a haverjai köze.

Teljesen más világ.

Igy egy jelentéktelen ponttá zsugorodtam a szemében.



Azota az osszes ujabb barátom csaladjátol haverjátol rettegek es sehol nem akarok bemutatkozni.


Gőzöm nincs arrol, hogy lesz olyan barátom, akinek kihagynám a hátterét, hogy csak ő legyen.


Másik ex hátterétől is rettegtem nem mentem el soha a köreibe így(arisztokrata eminens gazdag szigoru háttér, csajokat hátuk mögött kibeszélő kiröhögő haverok..)

A mostaninál laza nevetős vicces neha drogos haverok(en nem vagyok ilyen laza), szülők idősek (2 szónyi közös témám nem lenne velük) hát ebbol a kapcsolatbol is tipli lesz így..

2021. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

*Tényleg szinte minden kapcsolatom a srác gyökerei, körei, háttere miatt lesz off

Es azok a tartos kapcsolataim(ami ritka), hogy be tudok integrálódni ezekbe.

2021. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló vagyok, mint az első. 7 éves kapcsolat. Én nem bírtam megmaradni a seggemen, míg ő befordult. Házasodni is szerettem volna, ő nem, gyereket szerettem volna, kutyát tartani.. ő nem. Bezzeg ha a haverok hívták inni, oda képes volt bármikor elmenni. Szándék és cselekedet mások irányában minden teljesült, én voltam az aki mindig nemet kapott az arcába.
2021. dec. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!