Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így tartósabb lehet a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tartósabb lehet a kapcsolatunk vagy pont az ellenkezője?

Figyelt kérdés

minden héten csak hétvégén tudunk talizni a suli miatt. de szombaton mindig együtt vagyunk. imádjuk egymást de még az elején vagyunk. ez mindig ilyen oké lesz vagy idővel a kevés tali gondot okozhat?


én 16/L Ő 18/F


2010. szept. 5. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az eset ugyanez, mert hétköznap ugye suli van.. Eleinte oké, nemgond.. Aztán néha kimaradnak a hétvégék, mert jaj valami közbejött. Jólvan, egy ideig bírtam. Aztán jött az a "nemá, már megint". Mostmár ott tartok, hogy "Az isten f***át, nemigaz már :@" De ennek ellenére már lassan 1.5 éve együtt vagyunk. Bízni kell :)
2010. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk, még a kor is ugyanez.

Mi megbeszéltük, hogyha nem szombat, akkor vasárnap, és amikor csak lehet, hétköznap is. (Ő bp egyik oldalán, én a másikon..)

Nekünk erősebbé tette a kapcsolatunkat szerintem :)

2010. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
köszi gyerekek. megnyugtattatok. :) velem is ugyan ez a helyzet. van egy fiú akit én nagyon szeretek. és remélem ő is szeret engem de a suli miatt nem találkozunk. még mi is az elején vagyok és félek h rossz lesz ez így. de ahogy az előttem szóló írta, bízni kell.
2010. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Személyes vélemény szerint ez csak az elején oké, mert minél jobban megszeretitek egymást, annál inkább az lesz, hogy minden percet együtt akartok tölteni, de mivel csak hétvégén tudtok találkozni, frusztráltak és idegesek lesztek.

A barátomnak meg nekem is utolsó évünk a középiskolában, mindkettőnknek húzós lesz ez az év, mégis meg tudjuk oldani, hogy ne csak hétvégén, hanem hétköznap is minimum 2 napot találkozzunk, de az a legkevesebb hétköznap is. Pedig mi nem csak olyan "minimális" távolságra lakunk egymástól, mint Budapest két vége. Én Pesten lakok ugyan, de a barátom 50 km-el messzebb lakik.

2010. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!