Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldható-e így a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható-e így a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy van egy srác,aki két hónappal fiatalabb nálam...na ugye ez nekem egyáltalán nem gond,jártam már fiatalabb fiúval, csakhogy egy suliba járunk,és ebből következtethetőleg ő egyel alattam jár...tudatta velem,hogy ő többet akar barátságnál,és ezzel én is így vagyok. Viszont tudom,hogy ha "hivatalosan" összejönnénk akkor az egész osztály ezt a témát marcangolgatná egy jó ideig...népszerűnek számítok az osztálytársaim között,de még így is lennének megjegyzéseik...nincs kedvem magyarázkodni,sem egész álló nap a zagyvaságaikat hallgatni. Megoldás lenne ha nem járnánk kimondottan,csak úgy..."nemhivatalosan" lennénk együtt? Félek, félreértené...habár mondtam neki és beleegyezett, az iskolában mégis kényelmetlen lenne a helyzet.

Félreértés ne essék! NEM szégyenlem őt! Felvállalom akárki előtt, csak el szeretném kerülni az iskolán belüli incidenseket...

Vélemények?


2011. nov. 7. 21:15
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ha igazán tetszik a srác, akkor nem azzal törödsz hogy ki-mit mond ..

simán összejöhetsz vele, még ha az elején lesznek "incidensek", azok elavulnak ..

majdnem olyan hogy nekem pár évvel ezelőtt egy haverom 8.-os létére egy 5.-es csajjal jött össze, és úgymond voltak "incidensek" hogy azért mégiscsak 3 év meg stb ..

de azóta együtt vannak mára már 2-3 éve ha jóltudom ;)

2011. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,igen...gondoltam erre is. Hogy leszarom szépen mi a véleményük...csak mégsem kellemes azt hallgatni hogy a hátam mögött már mennek a kibeszélések :// én viszont úgy látom hogy egy próbát megér :) Köszönöm a választ!
2011. nov. 7. 21:35
 3/5 atilis ***** válasza:

Szerintem bukj egyet vissza, ha szereted megteszed érte.


"népszerűnek számítok az osztálytársaim között,de még így is lennének megjegyzéseik"


Ezzel tökéletesen leírtad a dolgot, nem értem, mi a kérdés?


"Félreértés ne essék! NEM szégyenlem őt!"


Kivéve ha lézerágyút, és fotontorpedót használnak.

2011. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"népszerűnek számítok az osztálytársaim között,de még így is lennének megjegyzéseik"


Vagyis egy hülye kis ribanc vagy, akinek az a presztízs, hogy az ügyeletes party g.ciknek tette szét a lábát, már 13 évesen és hogy nézne már ki, ha egy fiatalabb, esetleg értelmes sráccal látnának. Ha fontos lenne neked, nagy ívben leszarnád mások véleményét.


"Félreértés ne essék! NEM szégyenlem őt!"


Akkor eleve meg sem született volna ez a kérdés. Szerintem hagyd szerencsétlen srácot, majd talál jobbat nálad.

2011. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, végülis elmondtad a véleményed:) ha negatív, ha pozitív,akkor is a lényeg hogy őszinte, szóval köszönöm a választ!
2011. nov. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!