Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha a fiu titokban akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki(: kérdése:

Baj ha a fiu titokban akarja tartani a kapcsolatunk. Egy ideig?

Figyelt kérdés
Van koztünk csok meg ilyesmi talizgatunk ...es nem tudom h ő komojan szeretné hogy mi együtt legyünk ..em tudom milyen kérdéseket tegyek fel neki h rájőjjek mit is szeretne pontosan?
2011. nov. 5. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nem gáz, megszeretne ismerni mielőtt dicsekszik veled :D
2011. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Attól függ,mennyi ideig akarja titokban tartani a kapcsolatotokat.De ha nem nagyon akar veled nyilvánosan mutatkozni,akkor kezdj el gyanakodni..
2011. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ...
2011. nov. 5. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mentek az utcán kézen fogva, és mikor ismerősök jönnek, ő elengedi a kezed...az ilyen esetek gondolom megmutatják, hogy mit is akar tőled az a srác.

Kérdezz rá. Ne légy mulya kislány. Kérdezd meg, hogy mit akar ettől a kapcsolattól. Ha sokáig húzza, lépj le. Vagy te olyan jó, hogy találj másikat.


27/n

2011. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a valaszt ..sokat segitett:D
2011. nov. 5. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Bennem egyből az merült fel hogy nem te vagy az egyetlen, de ne legyen igazam.
2011. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá minél hamarabb, ha kételyeid vannak a viselkedése miatt...Eddig én ha bizonytalan voltam benne, hogy akar-e engem egy fiú, mindig nagyon hamar kiderült, hogy naná, hogy nem.

23/N

2011. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha titokban akarja tartani, akkor én ugy gondolnám hogy nem is kellek neki annyira, csak egy unalonüző eszköz vagyok... :)
2011. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!