Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Én úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én úgy érzem kezdek besokalni Egyszerűen nem látom az alagút végét. Se a jövőt se semmit. Minden szürke, homályos.. Számomra

Figyelt kérdés

Szóval. A lényeg hogy a baratommal 8 hónapja vagyunk együtt. A költözés sajnos 1 hónap után megtörtént ugyanis ő külföldön él. Én viszont egyik kapcsolatról a masikba estem.

Hirtelen jött. Nagy volt a szerelem. A szüleihez költöztünk ami hatalmas hiba volt. A lényeg annyi hogy a mindennapos veszekedés mellett ott volt az anyja is

Ez a tipikus anyuci kisfia es nagyon szoros kapcsolatban vannak es mindig az számít amit a kedves anyuka mond.. Sajnos így is lett. Ha én össze vesztem a barátommal akkor nem csak vele voltam össze veszve hanem a kedves anyukaval is es aztán mennem kellett hozzá is puncsolni... Ezt tűrtem egy darabig de elég volt. A lényeg amiért állítólag ennyire védi és félti hogy nem akarja hogy olyan ideg roncs legyen a kisfia mint az előző barátnője mellett.. (elvileg én is ugyanaz vagyok mint az exe)

És az anyja ezért ideges mert o a fiát mindig annak látja.. Lényegtelen. A kapcsolatunk már ott megromlott mármint a párommal. A sok idegeskedés miatt nem volt nemi élet minden egyes nap csak a vita a vita a vita.. Szó szerint a 8 hónapból vagy 3 hét az amikor vita mentes hetünk volt. Lényegtelen.

Jött egy fordulat elköltöztünk ketten egy másik országba távol a szülőktől. Persze a mindennapos videó hívás ment... Ami szerintem egy 26 éves férfinek nem hiszem hogy normális.. De ez nem zavart hisz az anyja..

Itt vagyunk lassan 4 hónapja és ugyanolyan rossz a helyzet. Nem változott semmi. Nincs szex.. Én teljesen önértékelési hibákkal szenvedek.. Ő nem foglalkozik annyit velem es ezt mind mind az idegességre fogja. Hogy azért nem kíván hogy azért ilyen... Igaz azt nem mondtam hogy én egy nagyon hisztis nő vagyok.. Mindent magamra veszek mindenen elsirom magam. Sajnálom ezt az édesanyámtol örököltem. Viszont.. Főzök mosok takarítok kiszolgálom a párom mindent megteszek neki.. Amiért a hiszti van mindennap az az hogy ő nem foglalkozik velem annyit amennyit én szeretnék. És erre az a válasz hogy ő nem tud 0-24be velem foglalkozni. Es ezt senki nem varja el tőle viszont rosszul esik ha haza jön munkából egyből ül a géphez es stb.. Es hogy mit foglalkozzon velem egésznap.

Meg hogy én mindenkitől eltaszítom őt. A barátaitól, a családjától hogy én csak magamnak akarom őt kisajatítani..

Viszont most sajnos a vírus miatt egy olyan helyzet adódott hogy vissza kell költözni a szüleihez mert ahok ok laknak oda nem kérik az oltást viszont ahol mi vagyunk itt kérik es mi nem fogjuk oltani magunkat. Viszont én nem szeretnék a szüleihez vissza menni. Az anyjával megromlott a kapcsolaton mert össze vesztünk mert untam hogy folyton bele szólt a kapcsolatunkba ami nem tartozik rá.

És én nem akarok vissza menni oda mert megint csak szorongni fogok viszont nincs más lehetőség mert házat csak 3 havi bérpapírral lehet kivenni... Szóval teljesen tanácstalan vagyok. Viszont akkor is szeretjük egymást. Nem tudunk meglenni a másik nélkül hiába a sok vita.. Es en meg mindig bízom bízom reménykedem ahogyan ő is... Annyiszor próbáltunk már szakítani de nem tudjuk megtenni.. Egyszerűen nem. Csak most rettegek vissza menni újra megint nem akarok ott lenni de elhagyni sem tudom es annyira kétségbe vagyok esve mindennap csak sírok es sírok es sírok... Nincsenek barátaim ninxs kire számítani senkire. Valaki írjon nekem. Kérlek titeket. Azt elfelejtettem leírni hogy 22 éves vagyok. Köszönöm a válaszokat!


2021. dec. 4. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
oltasellenes eloskodo sutyerakok vagytok. felnott emberkent miert nem ketten koltoztok kulon, miert a szulein eloskodtok?? egyaltalan mi ertelme egy ilyen szar kapcsolatnak, semmi szex, semmi jo dolog csak veszekedes meg egymas b.aszogatasa.. szakitsatok es kesz
2021. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem hogy azok lennénk mivel mi nem tehetünk erről a helyzetről. Azért nem fogom beoltatni magam, és ezért nem érzem másnak magam. Nem a nyakukon élünk mert még külön élünk, írtam is, viszont ahol ők élnek ott lehet oltás nélkül dolgozni. Szóval nem rajtuk élnénk hanem ugyanúgy fizetnénk mindent. És itt nem ezen volt a hangsúly
2021. dec. 4. 23:15
 3/10 anonim ***** válasza:

„ mivel mi nem tehetünk erről a helyzetről“


ahem. akkor csak azt a pár embert kellett volna „büntibő” beoltani Kínában, akik ezt az egészet okozták?


pici napsugár, az írásodból is látszik, hogy nem vagy egy nagy észlény, úgyhogy nem csodálkozom ezen a döntésen.


de az elsőnek igaza van, mindketten jobban jártok, ha hagyjátok a fenébe ezt a “kapcsolatot”

2021. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Költözz már külön. Rengeteget gondot s ideget megspórolsz magatoknak. Ami nem megy azt meg ne erőltesd.
2021. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap alatt itt tartotok?? Kuka, nagyon gyorsan.
2021. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal rosszabb a folyamatos szorongás mint 2-3hónapig szomorkodni a szakítás után ... Az anyját jobban szereti mint téged ha komolyra fordul a dolog és netán lenne gyerek el fogja baszni a gyerek nevelését és az életeteket az anyós... szakíts hosszútávon a legjobb megoldás
2021. dec. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :(
2021. dec. 5. 00:33
 8/10 anonim ***** válasza:

asszem 1es jol megmondta a frankot, talan annyit hozzatennek, hogy a kezdeti idoszakban azert valamennyire indokolt tartani az oltastol, kulonosen ha az ember amugy nem rizikocsoportos (egeszseges 20 eves). de az tuti, hogy a kerdezo a vendeglatos-mukormos reteg aki kiment ausztriaba megcsinalni az eletet, de ott sincs kolbaszbol a kerites.

amugy meg zsak a foltjat: anyuci kicsi fia + figyelemhianyos, hisztis csaj. jo kis sevele-senelkule kapcsolat. sok boldogsagot, csak gyereket ne vallaljatok, ne szurjatok ki vele

2021. dec. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tipikus önsorsrontás. Minden megmagyarázva, mintegy sorscsapásban él egymás mellett két (három) ember. Ez van, sokan élnek így. Ezt dobta a gép.
2021. dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarán van két ember akik egyfolytában balhéznak, nem működik a kommunikáció, soha nem is ment a kapcsolat. Ezen nincs mit helyre hozni, elfogadni kell, hogy idegbetegek maradnak még egy ideig vagy szakítanak.

Mintha egy vacak randi vacak folytatása volna.

2021. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!