Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel ez valakit? Kis segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés

Szóval,az a helyzet,hogy van barátom.1,5éve vagyunk együtt. Viszont kb. 2hónapja megismertem egy srácot,aki 7évvel idősebb tőlem,és tetszünk egymásnak. Akkoriban neki volt egy részéről egyéjszakás kalandnak tekintett ügye az én barátnőmmel. Csak később túl sokat beszélgettünk és elkezdtünk nyomulni egymásra.Közben barátnőm azt hitte,hogy ők együtt vannak. De srác sose hívta fel,msnen sem beszéltek. Viszont engem hívogatott,most 1hete már msnen is beszélünk. Úgy volt,hogy találkozunk,de nem jött össze. Viszont akkor telefonon beszéltünk majdnem 2órát. Mondta,hogy már páran észrevették,hogy valami van,mert hogy ő nem szokott senkivel ennyit beszélni,meg msnen sem. Mondta,hogy régen érzett ilyet,és nagyon komolyan gondolná. Tudja,hogy vn barátom,beszélnek is,ha egy társaságban vagyunk. Barátom is tud arról,hogy tetszünk egymásnak,de arról nem tud,hogy tartom vele a kapcsolatot.

Na most ugye péntekig msnen beszéltünk. Pénteken hosszú telefon,szombaton este is hívott. Ma még nem jelentkezett,viszont iwiwen láttam fent. Msnen nem.


Szerintetek mit lépjek? Keressem én vagy várjak rá?

Mennyire gondoljátok úgy,hogy komolyak a szándékai?

Azt mondta amúgy,hogy valameddig kész várni rám. Mert nagyon tetszem neki,és komolyak a szándékai. Igazából kb. 1,5hónapja tart az egész,de ezzel foglalkozni nagyon,csak 1hete kezdtünk.Azelőtt csak akkor beszéltünk,ha találkoztunk.



Nem az érdekel,hogy szemétség,amit a barátommal csinálok. Tudom,hogy nem érdemli ezt. Engem most az érdekel,hogy szerintetek ez a pasi mennyire gondolja komolyan.


2010. szept. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem igazán értem ezt a sok mellébeszélést, ( -.- ) de ha teheted, akkor ne azt a pasit válaszd, aki 7 évvel idősebb nálad.
2010. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ezért kidobod a pasidat, ő talál nálad sokkal jobbat.

Te viszont megszívhatod....

Meg is érdemelnéd.

2010. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp ezt az új pasit válaszd. a mostani barátod jobbat érdemel nálad!!
2010. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xyu ***** válasza:
ribanc röviden
2010. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó idők, ó erkölcsök. Továbbá egyet értek az előttem szólóval.
2010. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp ezt az új pasit válaszd. a mostani barátod jobbat érdemel nálad!! --->>> igazad van!
2010. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!