Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom túl nyálas?

Figyelt kérdés
Pl mindeeen egyees nap elmondja meg leírja vagy százszor hogy szeret aztán ha beszélünk akkoris, hogy szeret meg hogy örökre velem akar lenni stb és amikor én mondom neki hogy szeretlek az nem elég mert ő többször akarja hallani. Kérlek segítsetek mert ez így nagyon rossz. Én nagyon szeretem de amikir már többedjére mondja akkor már nem szerelmet meg meghatódottságot érzek hanem idegességet...

2021. dec. 5. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Észrevétlenül leöntöd egy vödör hidegvízzel.
2021. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Beszéld meg vele, hogy te attól még szereted, hogy nem közlöd vele percenként, és zavar téged hogy ennyiszer mondja. Egy idő után az értéke is elveszik ha ennyit mondja.
2021. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Én sosem mondom.

Anno a kapcsolatunk elején tudattam a párommal, hogy nem fogom mondani.

Meg azt is, hogy majd ha változás áll be, akkor szólok, addig vegye úgy, mintha mondtam volna.


Amúgy meg szerintem totál felesleges is mondani.

Akit szeretnek, az kell hogy érezze azt.

Aki meg nem hisz a saját érzéseinek, az komolyan annak hisz, amit hall? :O

És ha csak hazudja neki, közben meg máshoz jár kúrni?

Ugyan már!

Ennyire felületes világban kell élni komolyan? :O

36/F 31/N

2021. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Beszéld meg vele.
2021. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Jaj nagyon nem szeretem én sem az ilyen nyáladzást. Mond meg neki amit javasoltak de sanszos hogy sértődés lesz belőle.
2021. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet azt szépen is közölni, hogy neked ez sok.

Elmondhatod neki, hogy igen, te is így érzel, de ha túl sokszor mondja, akkor elcsépeltté válik.

2021. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg hogy legyen már férfi
2021. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(...mert ez boozis)
2021. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Légy domináns vele szemben.
2021. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!