Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztottam a szerelmem, vagyis a barátom fb oldalán egy jó reggelt képet, erre estére törölte, mondván, hogy túl nyálas. Ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Úgy hogy mehetsz keresni mást. mi a fsz köze másnak ahhoz hogy kivel vagy vagy hogy épp vele aludtál Facebookra dicsekedni szoktak járni ha te megosztom akkor valaki másnak akarsz tetszeni vagyis menny a pcsába szerintem ;)
2018. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van. Az en idivinalamra senki nem tud irni.


Koszonj neki eloben.

2018. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon ciki az ilyesmi. Ne csináld.
2018. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Ez nagyon vicces xDDDDD


Hahaha, :DD

2018. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már öt éve együtt vagyunk, és külföldön dolgozom, most is kint vagyok. :(
2018. máj. 31. 22:25
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem direkt be van állítva, hogy senki nem írhat semmit az idővonalamra. Nincs szükségem az ilyen dedós posztókra. Mondjuk eddig szerencsére egy barátom sem akart ilyen baromságot csinálni. Írjál neki üzenetet, Ha hiányzik. Nem kell a fel világnak látnia.
2018. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánatot kérnék a spam-elésért
2018. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem csinálnék mert eszembe se jutna ilyen nyálas szarokat megosztani annak az adatlapján akivel együtt vagyok nagyon gáznak és feleslegesnek tartom , romantikus alkat sem vagyok lehet azért is gondolom így
2018. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Én sem örülnék, ha valaki megosztana valami szart a falamon, főleg valami túl nyálas szart. Ezért is van letiltva a lehetőség FB-on, ez az én falam.
2018. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Öt év után elég meglepő, hogy meglepetés neked, hogy nem szereti az ilyen képeket.
2018. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!