Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nyálas ez a program? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyálas ez a program? A barátom is érezheti jól magát közben?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ma este, mielőtt felmennénk hozzájuk, elmehetnénk a belvárosba (ott laknak) megnézni az ünnepi díszvilágítást, meg a város karácsonyfáját, mert még csak világossal voltam ott. (Mindig úgy vannak óraim a fősulin, hogy későn végzek és így nincs erőm utána elmenni a koleszből a fő térre, meg fő utcára.) Meg is kértem rá, ő igent mondott, de nem tudom, hogy nem túl nyálas program-e ez. De én imádom a karácsonyt, meg a fényeket előtte ilyenkor, és olyan szép lenne. Vajon neki is tetszik az ötlet, vagy csak rá bólintott? Nem órákat lennénk kint, csak körbe sétálnánk egyet, aztán mennénk is haza felmelegíteni egymást. ;-) Jó ez így? Vagy hülyeség ilyen helyekre elcibálnom őt? Igazából azért kezdtem el kételkedni, mert a koleszban a srácok azt mondták, hogy hülye vagyok, hogy ilyenekre kényszerítem, és a fiúk pont az ilyen programok miatt szeretnek ki a barátnőjükből. Csak én meg úgy gondoltam, hogy ez igenis szép lenne... Most mi az igazság? Az ilyen programok ártanak egy kapcsolatnak, vagy használnak?
2009. dec. 3. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát ha azért kiszeret belőled, mert vele akarsz lenni akkor no komment...


mindegy hogy hol vagytok ha szeretitek egymást az nem fog érdekelni, legalábbis én igy vagyok vele

2009. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha egy belvárosi esti séta miatt szakít veled, akkor jobb is.
2009. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet
2009. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nyálasan összekapaszkodva hanem normális ember módjára közlekedtek akkor nem nyálas ez jó.
2009. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Mi is szoktunk sétálni csak úgy a 'zasszonnyal'. Persze, ez pesten 'furcsa' program, sokkal szebb valamelyik vidéki városban, dehát itt ez van.

Annyival érdemes dúsítani talán, hogy beülhetnétek a végén egy teázóba vagy ilyesmi.

2009. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én előtte nem is gondoltam arra, hgoy ez gond lehetne, hiszen szeret engem, ahogy én is őt. De a fiúk teljes meggyőződéssel állítják, hogy az ilyen programok teszik tönkre a kapcsolatokat, tehát nem egy, hanem ha már több is van. És ezért kérdezem. De akkor azt hiszem törlöm a memóriámból a koleszos srácok hülyeségeit.
2009. dec. 3. 16:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó mondjuk itt mindeki egymaga van. Szóval ránk nem kell hallgatni. Nem véletlen unatkozunk mi se itthon egyedül. Biztos nem azért mert boldog kapcsolatunk van.
2009. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyálas..tök jó. Az én páromat rá se tudnám venni..:) Lusta is, és utálja a hideget..szóval én csak azért is elvinném,ha rábólintana ;)
2009. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok hogy akkor a koleszos srácok hova járnak a barátnőjükkel,ilyenkor télen, ha van nekik olyan egyáltalán! Mert nem hiszem hogy nagyon tapasztaltak lennének ez ügyben! Még ha a barátodnak nem is nagyon tetszik az ötlet azért még simán elkísérhet és ha ezért tényleg kiszeretne belőled(amit nem hiszek) akkor nem is szeretett igazán! A párommal mi is szoktunk sétálni a városban, főleg ilyenkor jó amikor ki van világítva és nagyon jól elvagyunk közben!:):) 24/L
2009. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is elmennék így a barátnőmmel, szóval nyugi egy kis séta snekinek nem árt meg, ha meg ilyen miatt szeret ki belőled akkor jobb is úgy...
2009. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!