Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan köztetek aki benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek aki benne ragadt egy kapcsolatban gyerekkel/gyerekekkel, csak azért mert máshova nem tudott menni ?

Figyelt kérdés
Sikerült megszabadulni? Bántalmazo kapcsolatban elek, nem hagy elmenni, de nem is tudnék mert pénzem nincs és nem tudok kihez. Ha valaki kiszabadult h csinálta? 6 hónapos kislányom van és úton van a testvére....
2021. dec. 5. 13:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szívás. Ebbe benne leszel még egy pár évig, ha a rokonok nem segítenek. Olyat már láttam, hogy megszöktették az anyukát.
2021. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szülők, barátok, anyaotthon.


Ezt olvasni is rossz volt

2021. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Nők...
2021. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy családtagod vagy barátnőd aki segíteni tudna?


Arra próbálj figyelni hogy ne legyen több gyerek.

2021. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nincsen senkim mindenkit el lehetetlenitett tőlem. Csak én vagyok magamnak és a gyerekek
2021. dec. 5. 14:43
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Annyira csak nem lehet rossz, ha újra terhes vagy…
2021. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőt nem lehet. Ha teljesen egyedül vagy, akkor a rendőrség vagy a családgondozó segítségét kérheted. De ez elég nehéz ügy így.
2021. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A szüleid már szó szerint nem élnek?

Ha megkeresed őket és könyörögsz nekik, elküldenek? Ha elmondod nekik hogy ver férjed, visszaküldenek hozzá?

2021. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elhinni, hogy van olyan szülő, akihez odamész terhesen és rád csapja az ajtót.
2021. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Hányadik hónapban vagy? Abortusz még belefér?
2021. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!