Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezem meg egy lánytól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezem meg egy lánytól, hogy járna e velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akitől régóta megszeretném kérdezni hogy járna e velem! csak nemtudom hogy kezdjek hozzá mit mondjak vagy csináljak?
2010. szept. 5. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a második válaszolóval tök egyet értek!

Ne kérdezd meg, legfeljebb akkor mikor már elhívtad vhova, abból legalább kiderül, hogy van e esélyed vagy nincs:)

Ha egyből megkérded, hogy lesz e a bnőd az olyan izéééé, nekem nem jönne be..

2010. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt mondom állj,állj, állj, ilyet többet ne csinálj

ha KOMOLYAN akarod, nincsen akadály, de addig

állj,állj,állj, ilyet többet ne csinálj, lehet hogy ez NEKED jó,

de NEKEM fáj, azt mondom állj!


Utolsó barátnőmnek így mutatkoztam be, másfél évig jártunk :D ...........

2010. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire kiment már a divatból, hogy a két félnek kölcsönösen szeretnie kell egymást? :( Előbb el kéne hívni randizni/talizni, jobban megismerni, utána meg alakul magától.

19/F

2010. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét először. Ha nem húzza el az legalább bíztató jel. Egyáltalán észrevett már? Hány éves vagy?
2010. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira jó ötlet ezt nyíltan megkérdezni, kicsit esetlen. És a varázsát is elveszi a dolognak.

Én pl. 16 éves korom óta sok lánnyal jártam (32 vagyok), de egyszer se tettem ezt fel, mindig hagytam hogy alakuljanak a dolgok, azátn valahogy megcsókoltam őket, aztán - ahogy fentebb írták - újabb találkozót beszéltünk meg (volt hogy nem, deaz ritkán...) és akkor "jártunk". A direkt rákérdezés kuicsit dedós, meg feltételezi hogy nicnsmég szereelem, vag vonzalom sem, akkor meg minek járni? Ha meg van, akkor hadd törtjön ki egyszer csak, s akkor meg már egyértelmű hogy jártok...

Ez persze nem jelenti, hogy nem mondhatnénk semmit, pl elmondhatod hogy vonzódsz hozzé, szeretsz vele lenni, szeretnél még találkozni stb...

2010. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Van 1 titok, egy Magic Trick, amit ha kimondasz a lány előtt, az biztos hogy járni fog veled :)


De nagyon figyelj a hanglejtésre, mert könnyen elronthatod!

Nem nehéz, csak ügyesen kell beszélni, és még aznap este csókolózhattok is :)


A titkos varázslat:

" Abraka dabra! Feküdj fel az asztalra!

Abraka dabra! Lábakat a magasba! "


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!