Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi számít szóbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít szóbeli bántalmazásnak?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtünk ismerkedni én benne voltam egy szar kapcsolatban. Szar volt.. de volt önbizalmam.

Aztán kicsit elmélyültek a dolgok és úgy döntöttem a 7 éves kapcsolatomat ott hagyom miatta. Úgy viselkedett velem mint még soha senki. Virágot vett, étterem, szép szavak stb. Konkrétan lehozta nekem a csillagot is az égről.


Aztán eltelt 2 hónap és az első nagy veszekedés során ordibált, majd rám törte az ajtót, belevert és úgy ordított.

Természetesen ez után jött a bocsánatkérés. Első ilyen volt.. nem gondoltam, hogy aggódnom kéne.


A második vita odáig fajult, hogy felborított az ággyal együtt és azt mondta örüljek, hogy nem kaptam akkorát még pluszba, hogy berepüljek a sarokba.

Igen.. itt már el kellett volna hagynom valószínűleg.. de nem mertem.


Azóta máshogy mennek a dolgok. Nincsenek viták. De olyan stílusban beszél az esetek 90%-ban, hogy már én is kezdem elhinni amiket mond.

- Egy nulla vagyok, egy senki

- Nem csinálok itthon semmit

- Nem viszem ki soha a szemetet (mindig kiviszem)

- Nem főzök eleget (20kg-ot hízott amióta együtt vagyunk )

- Soha semmi nem jó amit csinálok

- A családom előtt úgy beszél velem mint egy analfabétával..

- Egy boltban vagy bármilyen közösségben képes kiabálni velem és megalázni … legalábbis én megalázónak érzem ahogy velem beszél

- Azt érezteti velem, hogy ő tökéletes, ő mindenhez ért és nagyon okos.. én pedig ennek mind az ellenkezője vagyok

Stb.


Nagyon nehezen adok fel bármit is, mert abban hiszek, hogy megjavítani kell nem eldobni.

De már csordultig van a poharam… az önértékelésem a béka segge alatt van.

Néha már azt érzem, hogy szakemberhez kéne fordulnom.. mert amit csinál tönkretesz.


Egyébként a családom nem tud semmiről. Bár szerintem látszik, hogy nem vagyok boldog.



2021. dec. 6. 22:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Tipikus nárcisztikus ember.

Tönkretesz, te írtad. Akkor mi itt a kérdés? Egy percig se maradnék tovább vele.

2021. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok, súlyos bántalmazó kapcsolatban vagy egy nárcisztikus személyiségzavaros emberrel. Ezt nem lehet megjavítani. Le kell lépni, és magadat rendehozni terápiával.
2021. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg azon agyalsz, hogy ez szóbeli bántalmazás-e.

Érik a pofon neked és ezt te is tudod, meg azt is, hogy mit kellene tenned.

Ha egyedül gyenge vagy, mint ahogy az előzőnél is az voltál kérj segítséget a családodtól.

2021. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút az és ezt nem is lehet megjavítani, szóval felesleges tovább húzni. Minél előbb kilépsz ebből, annál jobb.
2021. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megjavítani.Ez a legrosszabb fajta pasik közül való, és veszélyes.Dobd ki.Hagyd ott.Amíg nagyobb baj nem lesz.Nem tudja kontrollálni az indulatait.
2021. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Megjavítani???!!! Ezt??!!!
2021. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden bántalmazás, amit leírtál!

A kapcsolatotokban nincs mit javítani, meg kell tőle szabadulni, most azonnal.

2021. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a megjavítás mellett vagyok általában. De azért azt hozzátenném, hogy ezt nem a 2 hónapos kapcsolatokra értem és nem is az egy-két-három évesekre.


Kb. annyi idő, míg kiderül, hogy működik-e a kapcsolat. Ha az alatt nagy gáz van, akkor gondolkodás nélkül lépni kell, mert nem jó volt és elromlott, hanem ennyire rossz, nincs hova javítani.


Ez pedig, amit leírtál lassan inkább a fizikai erőszakhoz van közelebb, mint a szóbelihez.

2021. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon nehezen adok fel bármit is, mert abban hiszek, hogy megjavítani kell nem eldobni."


Ezt nem. Ezt minél hamarabb meg kell szüntetned. Holnap költözz el vagy dobd ki a pasit, ha ő lakik nálad.

2021. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Lol ha nem tudnám h pasi simán elmenne csajnak is, azok se különbek :D
2021. dec. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!