Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok minden hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok minden hónapban 7-10 napot az anyósnál tölteni. Elfogadható ez?

Figyelt kérdés

A menyasszonyomnak ez a mániája. Egy gyönyörü nagy házat bérlünk, van udvar, minden adott. Minden egyes hónapban összeszedi a cuccait és megy anyucihoz aludni egy hétre. Közben nekem is “illik” szerinte elmenni, így két hétvégén megint ott kell lenni. Most hogy home office van, veszekedik amiatt hogy én nem megyek vele, nem akarok ott aludni 6 éjszakát mert akkor elég lenne egyszer menni egy hónapban és különben is mi bajom nekem a szüleivel? Ök is neheztelnek rám, beszólnak pl “van nálunk hely, elférnél” (nem vagyok sovány éppen). Szerintem ez abnormális! Minek aludjak az anyósomnál 6 éjszakát és 30 éves létemre az ö szabályai szerint éljek? A barátnöm szerint velem van a baj, mert bármelyik férfi örömmel megy az anyóshoz aludni, csak nekem van ezzel problémám. Másik hogy így dolgozni se tudnék. A párom munkája nem igényel sok video callt, az enyém majdnem csak abból áll. A szüleinél ott lakik a munkanélküli testvére a 3 gyerekével (kettö mindig otthon van valamilyen indokkal), akik ott szaladgálnak, ordítoznak. Náluk be van osztva hogyan élnek, ebbe én nem férek bele. Pl a fö étkezésnek 12:00-kor kell történnie, harangszóra lehet elkezdeni enni (nem viccelek!).

Most tényleg más férfiak is örömmel mennének a kialakított otthonukból anyóshoz aludni 6 napra? Másnak ezzel nem lenne baja? Én fordítva gondolom. Baráti körben örülnek ha átvészelik a vasárnapi rántotthúst és minél hamarabb mennek haza utána. Szerintem túlteljesítek így is hogy havonta 2 napot ott alszom.



2021. dec. 8. 12:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
A csajodnak ideje lenne eldönteni, hogy hajlandó-e leválni az anyjáról vagy sem.
2021. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy nem veled van a baj és szerintem sem normális elvárás. Ha ő akar, menjen, bár ezt sem értem. De téged ne rángasson már bele, főleg hogy nem is akarsz, teszem hozzá teljesen érthető, hogy nem vágysz erre.
2021. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de nem tudnék nemhogy az anyósomnál, de a saját anyámnál sem havonta egy hetet lenni. Meg amúgy is, minek?


Nem veled van a baj, a barátnőd képtelen leválni az anyjáról. Az anyuci pici lánya jelenség nem olyan ismert, mint anyuci pici fia, de attól még ugyanúgy létezik.

2021. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

WOW, erről a kérdésről nagyon nehezen hiszem el, hogy nem kamu, annyira elképesztően szürreális :D.

Nekem nőként a saját anyámnál nem lenne kedvem havi egy hetet eltölteni egyhuzamban, nemhogy az anyósoméknál, akiket amúgy szeretek. Ez max. akkor, ha messze laknak, akkor félévente belefér egy hét, ha a munka engedi. Vagy havi egy hétvége ottalvás. De amúgy semmi kedvem nem lenne havi egy hetet elcseszerinte az életemből azzal, hogy mindenkihez alkalmazkodjak, munkanélküli tesót három gyerekkel meg végképp nem akarnék kerülgetni.

Én ilyenről, amit te írsz, életemben nem hallottam semmilyen oldalról. Az én környezetem ott, ahol jó a viszony, és földrajzilag távol laknak egymástól, ott havi-kéthavi egy hétvége szokott lenni (ahogy kijön), plusz az ünnepek tájéka. Ahol közel laknak, ott meg csak szimplán havi pár alkalommal, ahogy sikerül, átmennek. Ahol meg nem jó, ott értelemszerű.


Szerintem a menyasszonyod nem képes leválni az anyjáról.

2021. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnöm szerint .... bármelyik férfi örömmel megy az anyóshoz aludni..."


Na, itt felröhögtem!

Ezt a maszlagot nehogy bevedd!

Ezzel a nővel meg közös jövőt ne tervezz, mert anyósod és apósod fogja még az ütemet is diktálni szex közben!

2021. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a normális.

De láthatóan a párod nem tud leválni a szüleiről.

2021. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem neked van igazad, de rengeteg kérdést olvastam fordított nemekkel, ahol az otthonalvó férfinak adtak igazat, hisz a családja meg minden. Kíváncsi vagyok, mi lesz.
2021. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem tudott leszakadni a szüleiről. Biztos nem tölteném minden hónap harmadát/negyedét akár a párom, akár a saját szüleimnél. Teljesen jogosan van problémád vele. Mi egy-két hetente átugrunk pár órára látogatóba, ez is bőven elég.


29/F

2021. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Kuka már bocs.

Mi az hogy harangszóra lehet csak elkezdeni enni????

2021. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nem kamu sajnos. Nem tud leválni és nem is érti. Ök a nagyszülökkel éltek amíg éltek. Az anyja soha nem költözött el otthonról, most is ugyanabban a házban él ahova született. Vicces hogy az “apósom” kuss volt amíg éltek az öregek. Mióta “övé lett a ház” kinyílt a szája, még csajozott is. A testvére most a férjével ugyanez, ott élnek a szülöi házban, ö se élt még máshol.

Teljesen haragudnak rám. Nem is értem.

2021. dec. 8. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!