Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért nem egy elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért nem egy elfogadható álláspont, hogy nem akarok gyerekes nővel összejönni?

Figyelt kérdés

Randiztam még két éve egy nővel, aki 3-ik alkalom után, miután lefeküdtünk és - azt hittem - mindent tudunk már egymásról beközölte, hogy amúgy van mellesleg egy kislánya. Én megköszöntem a lehetőséget, mondván más gyerekét nem fogom nevelni, meg amúgy is ez miért most derül ki. Nem tetszett neki, de ott helyben nem csinált balhét, viszont azóta időről-időre felbukkan álneveken, hogy vagy rámír hamis profilképpel vagy megpróbál befeketíteni ismerőseim, párom előtt, hogy csalom vagy melegpartikra járok stb. Tudom, mert a stílusából ráismerek, ellenségeim pedig nincsenek.

Csak röhögünk rajta, de mikor olvasok most más, enyémhez hasonló sztorikat felmerül bennem, hogy mégis mire a gyűlölködés, hiszen úgy tudom szabad országban élünk, miért ne dönthetném el, hogy más gyereke helyett a sajátomat akarom nevelni? Értem, hogy biztos szép a személyisége (bár miután már az elejétől nem volt velem őszinte ez is kérdéses), de hadd legyenek már elvárásaim, hogy hogyan képzelem el a saját családot. Uff.



2021. ápr. 17. 17:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Rajta kivul ezt mindenki elfogadta, mi a kerdes?
2021. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%

Jól teszed, hogy nem leszel veréb.


Olvasd el a válaszokat: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Én elfogadlak! Tedd meg légyszi, hogy abbahagyod a gyerekes nőket szidó kérdéseidet! Együttvéve nem foglalkoztak annyit veled, mint te velük.
2021. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell összejönni, ha neked ez nem fér bele. Ennyi.
2021. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ez az első "gyerekes nőket szidó" kérdésem lol.

3-as köszi, ez érdekes.

2021. ápr. 17. 17:18
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Amennyiben igaz a történeted (szerintem nem), nem vagy valami éleseszű, hogy finoman fogalmazzak. Egy szex után azt belelátni a dologba hogy meg akarnak fogni új apukának, és nem szimplán csak örülni a potya örömöknek, elég súlyos paranoia. Hidd el nem akarunk új apukát fogni vagy eltartót. Magunkhoz se költöztetnénk egy random fuckboyt, gyerekkel sokkal jobban meggondoljuk kit engedünk be az életünkbe.
2021. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is kiszínezi a válaszoló - már megint - az emberek nem szokták elhallgatni a gyerekeiket.
2021. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6: értem. Akkor mi a válaszod arra, hogy a harmadik alkalom után várt ezzel a közléssel, már miután le is feküdtünk, és teszem hozzá k*rva jó volt az ágyban?
2021. ápr. 17. 17:26
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
2021. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Az is jó, hogy többesszámban beszélsz, mintha márs képviselnéd az összes gyerekes nőt lol.
2021. ápr. 17. 17:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!