Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így oké?

Figyelt kérdés
2éve lakunk a párom anyjáéknál... A párom nem akar külön költözni. Albérletbe azért nem mert utálja a panel lakást.. Rendes házba azért nem mert drága de ami bejön neki pénz az is elmegy adókra, kocsira stb. Még jópár évig a szüleinél fogunk lakni igaz én csak esténként megyek hozzàjuk. Nyilván a szüleit sem akarom ezzel leterhelni. Szeretem a párom mit tegyek? Ha felhozom a témát ideges lesz és a válasz az h nincs pénz házra
2021. dec. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hitel, és vegyetek egyet. Adósság ígyis-úgyis lesz, legyen akkor értelmes ami miatt van.
2021. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "ami bejön neki pénz"? Van keresete? Mi az, hogy adókra?

Hány évesek vagytok? Az azért nem lényegtelen. Ha már dolgoztok mind a ketten és közelebb vagytok a 30hoz, mint a 20hoz, akkor meg kellene oldani a különlakást valahogy, mert átjárkálni a másikhoz, meg szülői háztartásban részt venni a legtöbb embernél nem olyan, mint amikor külön éltek 0-24ben együtt. Addig nem is ismerheted meg 100% a másikat, amíg nem laktál vele legalább fél évet. Nem jó dolog szerintem rögtön összejárkálós kapcsolatból hitelre vett házba összeköltözni. Főleg ha ilyen szintű a kommunimáció és az igények eltérése.

Nem, ez így nem oké.

2021. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra az a kifogása hogy van egy kocsira felvett hitele előbb azt akarja kifizetni..
2021. dec. 8. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem kuka lenne. Volt már ilyen pasim, hogy én már kezdeni akartam volna az életet, de ő csak egy helyben toporgott végig, végül rájöttem, hogy nem egymást keressük..
2021. dec. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Messze nem vagy prioritás. Ha ágyasként odajársz anyuékhoz hogy vele aludj, ok, ha nem, nem. Ő erőfeszítést érted nem tesz, pénzt külön élésre nem áldoz, anyut és a kényelmet miattad el nem hagyja.
2021. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!