Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek a párkapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek a párkapcsolatba, ha a pasi állandóan csajokkal van körülvéve, rossz a hírneve, nem akar nyalni és nem mindig elég a méret?

Figyelt kérdés

Kb próbáltam az összes negatív dolgot elsorolni, amik engem borzasztóan zavarnak. Összejárkáltunk, randiztunk, fél napokat töltöttem vele, és feltűnt, hogy szinte az összes kolléganőjével jóban van. A chat lista is tele van lány nevekkel, állandóan ráír valami lány, illetve naponta előfordul, hogy felhívja valamelyik lány baràtnője. Persze nem rejtegeti senkivel a chatet, és kihangosítva telefonál előttem, de azért na. Előfordul nála az is, hogy a kollégáit fizikailag közel engedi magához, pl egy nő munkahelyen ráhajtotta combjára a fejét.

Rendszeresen jár edzeni, és egy ottani lánynak udvarolt egy ideig, viszont ő összejött az exével, és lekoptatta csúnyán a chatben, viszont azóta ismét összefutottak a teremben (akkor már ott voltam én is), és egész jól elbeszélgettek, mintha mi sem történt volna. Ezen is picit ledöbbentem, hogy ilyen kedvesek egymással, hiszen legutoljára a saját szememmel nem ezt láttam( a csávó önszántából küldte el a csajjal a chatet.) Az elején még ez nem zavart, de most az idő múlásával egyre inkább idegesebb leszek. Beszélgettünk erről az egészről, de azt mondta, hogy nincs mire féltékenynek lennem, viszont ő nem csinál olyat, hogy valakivel megszakítja a kapcsolatot, tehát még ha megtiltanám, akkor is tovább csevegne a lányokkal.

Ehhez kapcsolódóan visszahallottam egyébként, hogy nem áll messze tőle a csalás, illetve ha teheti, kikacsingat a kapcsolatból is. Szóvà tettem ezt is, hogy ennek mi az alapja, hogy a saját fiú barátai ilyet mondanak, de ebből az egészből meg én jöttem ki szarul, hogy baj, ha előbb hiszek a baràtainak, mint neki, amiben igaza is van.

Másik problémával pedig az ágyban találkoztam, hiszen utál nyalni, és nem is akart kinyalni egyszer sem, csak részegen. Viszont ő meg elvárja minden alkalommal, hogy lesz*pjam, és a számba is élvezzen, amit nem szivesen, de mégis megtettem. Aztán néha gondok adódnak a mérettel is, hiszen valamiért nem mindig érzem őt, és nem mindig esik jól a szex, de persze volt olyan is, hogy nagyon jót élveztem tőle.

Ti ebben az esetben mit tennétek? Nagyon jól néz ki a srác, és nem unatkozok mellette, mindig kitalál valami programot, mondhatni figyelmes velem és kedves ( persze a többi lány bárátnőjeivel is). Otthoniaknak is elárulta, hogy vagyok neki, és várnak engem karácsonyra, de én nagyon bizonytalan vagyok, mert én nem tudok kibékülni az ő életformájával, kapcsolataival, és ugye hanyagolnom is kell 1-2 dolgot. Titeket mennyire frusztrálna ez a helyzet? Eltűrnétek, ha ilyesmikkel kéne szembenézni?


2021. dec. 8. 23:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Komolyra nem

Laza kapcsolatra esetleg, de én sem fognak vissza magam

2021. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Így tuti nem. Szerintem menekülnék, minden esetre komolyra biztos nem kellene

Exemnek is sok jó nő barátja volt és hát... :/

2021. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2021. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Valahol olvastam, hogy a pszichopaták nem zárják le a kapcsolataikat, ők azok akik az összes exszel tartják a kapcsolatot, fittyet hányva az aktuális partner érzéseire. Szerintem egyáltalán nem normális amit csinál, mintha mindig a fókuszban akarna lenni, figyeleméhség bizonyítási kényszer (a partner titkolt versenyeztetése), ez lehet mind a mérete miatti komplexusból fakadóan is.
2021. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
1%
Lehet meleg.
2021. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Tökéletes partner ahhoz h egyedülálló anyuka legyél. Illetve srácok, lehet tanulni, megmozgatta érzelmileg a kérdezőt, kattog rajta, nem h kizáró ok és letiltotta hanem gondolkodik rajta h mennyire lenne jó. Igy kell csinálni.
2021. dec. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

"Nagyon jól néz ki a srác, és nem unatkozok mellette"


"állandóan csajokkal van körülvéve, rossz a hírneve, nem akar nyalni és nem mindig elég a méret"


"ha megtiltanám, akkor is tovább csevegne a lányokkal."


Csajozás 2021

2021. dec. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Elnézést a stílusért, de te NORMÁLIS VAGY??? Már a cím elolvasása után is azt válaszoltam volna, hogy nem. No de a hosszabb leírás után rendesen felforrt az agy vízem.. Ennyire kapcsolat függő vagy, hogy ezt az okádást is bevállalnád? Nem ad semmit se neked... Maradnál mellette úgy, hogy eleve azt mondják róla a SAJÁT barátai, hogy megcsalós?????????? Képzelheted, hogy mennyire lehetnek a barátai, ha ezt simán elmondják a szemedbe.. Mindenkivel látszat kapcsolatban van, felszínes ember. Akkor most gondolj bele mennyire fog becsülni és tisztelni téged majd...
2021. dec. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Csak a hülye nem látja, hogy trollkérdés.

Ha valaki ennyire látja, hogy minden szar a másikban (ráadásul akkor ennyit tudna másnak is adni, miután felszed valakit), nem ácsingózna utána. Dög unalmas már, találj ki jobbat.

2021. dec. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen mondjuk a görénységi barométer eléggé kileng. Szinte minden rossz tulajdonságot felsorolt a kérdező amit lehetett, gyanús, hogy csak kitaláció, ellenben tényleg vannak ilyen egyének akik a környezetüket bámulatosan manipulálják. Magam láttam, csak néztem mert mintha mindenkit hipnotizált volna a pasas maga körül, úgy ugrált neki mindenki, a felesége és annak családja is. Közben ő kvázi nem csinált semmit, de őt mindenki kiszolgálta, segített neki, pénzt adtak, ő nőkkel hetyegett, reggel délben este, meg volt magyarárva, hogy miért jó ez, meg csak "barátok".
2021. dec. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!