Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mérgező kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mérgező kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap fehér felső volt rajtam, ami mellrésznél kissé átlátszik, majd barátomnak ez nem tetszett és beszólt hogy ilyen felsőben én nem mehetek sehova.

Ezt nem értem mi baja volt ezzel.


2021. dec. 9. 00:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2021. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezzel mit lehet kezdeni?
2021. dec. 9. 00:43
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Megbeszélni, és szakítani.
2021. dec. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a nagy problémám hogy kapcsolatfüggővé váltam a 6 év alatt amióta együtt vagyok vele, és félek hogy egyedül maradok :/
2021. dec. 9. 00:46
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
akkor sehogy, maradj vele és szenvedj
2021. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Pedig tényleg a szakítás a megoldás, de ezt te is tudod, meg akkor is tudtam mikor kiírtad a kérdést.

Na de mindegy, úgyis vele maradsz.

2021. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy nem leszek népszerű, de nálam az átlátszó fehér póló, amiben látszik a melltartó/melled, kifejezetten határeset, hogy van-e a párnak vétójoga.


Én is szólok a férjemnek, hogy ne induljon el lyukas pólóban (sőt, ki is dobom a lyukas pólóit, ha nem javítható vagy megvarrom), vagy vasalatlan ingben. Esetleg, amikor a netet googlezzük, hogy de higgye el, hogy esküvőre és temetésre is öltönyben kell menni és nem egyikre sem lehet menni rövidnadrágban és sporttáskával. Ő sem valószínű, hogy jól érezte volna magát a sok öltönyös között rövidnadrágban.


Ha amúgy más ruha miatt nem szokott beszólni, akkor szerintem ez nem egy mérgező kapcsolat, hanem csak jelezte, hogy eltérő az elképzelésetek arról, hogy mi "társadalmilag elfogadható".


Ha más ruha miatt is szól, akkor nyilván lehet mérgező a kapcsolat, de szerintem ennyiből nem derül ki.

2021. dec. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Akik ennyiból megállapítják, hogy ez egy mérgező kapcsolat és szakításra buzdítják a kérdezőt azok komolyan gondolják ezeket? Vagy csak könnyű másoknak ilyeneket beokádni.
2021. dec. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem élsz abban.
2021. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha csak ennyi az érv, akkor nem. Nem tudom milyen felső, de lehet én is gáznak látnám és azért nem szeretném, ha a párom hülyét csinál magából. Ha ez alapjáraton így megy nálatok, akkor viszont abban élsz.
2021. dec. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!