Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mérgező kapcsolatban élek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérgező kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt, 2éve lakunk együtt. Mióta össze költöztünk, na jó már előtte is voltak gondok. Azóta borzalmas a kapcsolatunk.

Egyszerűen megfolyt. Mindenen hisztizik, mindenbe beleköt, soha semmi nem jó neki, minden problémából elefántot csinal, duzzog, nem szól hozzám, folyton messengeren írja(mikor elmegyek otthonról) le a rinyáit soha nem személyesen mondja. Ha duzzog csak telozik, nem szol hozzam. Ha hivom ram nyomja a telefont. Ugy beszel velem mint egy kutyaval. A csaladjaval szar a kapcsolata, az enyemmel egesz joba vannak de ok is mindig hibasak mindenert is. Mindig nekem all, hogy nem megyunk sehova, viszont ha programoznek "jaj neki nincs kedve" stb.

Kezdek beleunni ebbe, nemlehet vele beszelni mert csak huzgalja a vallat, meg lebasz, hogy fejezzem mar be mert irritalom őt.

Ha kilepek ebbol a kapcsolatbol egyedul marad, mert bararai sincsenek (aztmondja miattam) es megoli magat, mindennap hallgatom h meg akar halni, segitseget nem fogad el senkitol. Munkanelkuli mar mert a melot is ott hagyta. En dolgozok de az id baja, hogy egyeudl hagyom itthon, vagy ha nem irok neki surun, de ha meg irok neki az is baj, mert zaklatom, mert o pihenne. Szoval mi a fenet csinaljak?!


2021. júl. 30. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Marha gyorsan hagyd el. 🤷‍♂️
2021. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
nárcisztikus
2021. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszadó: nagyon fontolgatom... csak félek.

Második válaszadó: nem tudtam a szó jelentését eddig te teljesen le írja őt a magyarázat!

2021. júl. 30. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, egyszerűen csak el kell hagyni és abban a pillanatban tiltani mindenhonnan.
2021. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

A második válaszolónak van igaza, én is abban éltem, voltak hasonlóságok, nehéz volt szakítani, de az egyedüllét jobb volt, mint az utolsó időszakban vele valaha is.


Egyébként egyre több a nárcisztikusos kérdés, egyre több a nárcisztikus ember?


Amikor én szembesültem a problémával azt hittem egyedül leszek, de nagyon sokan vagyunk, ez számomra tök meglepő.


/Off: gyk-n szerintem ebben a kategóriában vannak a legjobb és legnormálisabb válaszok, Respect ++

2021. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt sok választ megkapsz.


Lépj ki ebből, borzalmas lehet.

2021. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mitől félsz?
2021. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hogy kárt tesz magába....attól félek.
2021. júl. 30. 17:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az már legyen az ő problémája. Egyébként pedig nem fog kárt tenni magában, csak ezzel próbál meg magához láncolni. Menekülj.
2021. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Belekerult vmi negativ spiralpa.

Vonzas torvenye.

Amig nem tanul arrol hogyan kell a sz.rbol kilabalni annal melyebbre fog csuszni.

2021. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!