Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 3 éve van egy kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 éve van egy kapcsolatom, nagyon szeretem meg minden csak keveset foglalkozik velem nagyon. Nem tudom mi legyen?

Figyelt kérdés

Azt mondja azért mert sok a munka de még csak 21 éves lesz és ugy viselkedik mint egy 40 éves. Soha nem szexelünk havonta 1szer..nem csókol meg igazából, csak puszit ad. Tudom h szeret de miért ilyen? 18éves leszek még csak, bulizni se járunk pedig ő régebben benne volt az éjszakába. mondhatni ő volt a diszkó réme..a csajok kedvence..

Nemrégiben egy buszsofőr elkezdett flörtölni velem és olyan jó érzés h szépeket mond meg minden..annyira hiányzik már nekem a szeretgetés..Mit csináljak??


2008. dec. 13. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Beszéld meg vele, ha nem változik hagyd ott
2008. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam..de nem megy..együtt lakunk..:(
2008. dec. 13. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Akkor éld le vele az életedet egy ilyen sivár kapcsolatban.

Jó ez neked?

Úgy mondod, mintha kényszerítene, hogy együtt lakjatok.

2008. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Srapnel ***** válasza:
70%

Erről egy barátom szólása jut eszembe: "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz."


Ezt az egészet neked kell tudni, mert a döntést is te hozod meg.

2008. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy szeret?Igen?Akkor próbáld vele még1x megbeszélni a dolgokat, de ne kérd őt, hogy változzon meg(gondolom azt már próbáltad), legyél határozott és úgy állj elő a dologgal...Mond meg neki, hogy szereted, mi zavar és próbáljatok találni vmilyen megoldást. Ha ezekután se fog menni, akkor lehet csak gyáva, és nem mer ott hagyni, vagy már csak szokásból van veled...ezt így nehéz megállapítani. De egy próbát még megér.

Sok sikert!

2008. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is most ért véget 3éves kapcsolatom és én is 18éves lány vagyok.. és velünk is hasonlók voltak!Sztem ottkénne neked is hagynod!Én is sokat szenvedtem vele,hogy megtegyem..de..figyelj mindenki megérdemli,hogy szeressék(na jó pár kivétel),és ,hogy valaki törödjön vele...

Hogy legyen valaki ,akinek te vagy az egyetlen,és aki érezteti, Veled,hogy szeret.Még olyan fiatalok vagyunk,miért kénne beérni azzal ami nem olyan jó,csak azért éppen 14-15 évesen azt vetette elénk a sors.Lehet akkor jó volt..de mostmár másra van szükséged!Megpróbáltad megbeszélni vele,de nem értél el sokat!Hát akkor változtass,addig amig megteheted!és bulizni is addig járj amig fiatal vagy!Ne hagyj ki ilyen dolgokat az életedből egy nem olyan jó kapcsolat miatt!18 évesen még annyi dolog áll elöttünk!!!!=)Teljesen normális ha egy kis flörtölgetésre..több szexre a szerelmeddel ,bulira meg ilyenekre vágysz!Meg gondolj bele,ha már most igy viselkedik Veled, mi lesz később...amikor családotok lenne,még több munka,még több stressz,nem hiszem,hogy túl boldog feleség lennél!Ha nagyon szereted akkor próbáld meg azért mégegyszer megbeszélni vele,de ha akkor is,továbbra is hanyagol,akkor sztem búcsuzz el tőle,mert akkor ennél csak jobb jöhet,és akkor ne pazarold rá a fiatalságodat!Én megtettem és boldog vagyok,épp megyek bulizni =)Egyb. bocsi ,hogy a saját példámat is idekevertem!Drukolok Neked nagyon:)!!

2008. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl sokat kell dolgoznia és nagyon fáradt! Vagy már megszokás számára az egész, ami nem azt jelenti, hogy nem szeret téged! Ezen neked kellesz változtatnod mert sajna nincs más esély! én nem mondom, hogy hagyd ott! miért tennéd, hisz azt irtad nagyon szereted!

Vigyél valami szokatlant egy szurke hétkoznapba! Masszirozd meg amikor hazajon melobol, fozz neki finomat,légy nagyon kedves, és fontos, hogy beszélj neki az érzéseidrol, de ne csak a sérelmeidrol hanem arrol is, hogy mennyire szereted és fontos neked! az is lehet, hogy o ugyanazt érzi mint te, csak nem tud rola egyikotok sem!

Ne csak szeresd de érezze is, hogy szereted!

Sok sikert!

2008. dec. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne otthagyni? Az elso valaszolo tanacsolta neked, es te azt irtad vissza, hogy nem lehet otthagyni, mert egyutt lakunk.

Pedig ez nem lesz jobb. Elvagytok mint a befott. Ilyen fiatalon ne cseszd mar el az eletedet. Felesleges. Kepzeld, veletlenul meg teherbe is esel, mi lesz akkor? Koltozz el tole, felejtsd el. Egyszer 1 honapban szexelni ilyen fiatalon? Es ha mar most jolesik neked hogy a buszsofor bokolgat, dicser, akkor mi lesz kesobb, amikor a palid mar szinte semmit de semmit nem fog veled foglalkozni? Akkor jobb lesz elkoltozni tole? Minel kesobb teszed meg, annal nehezebb lesz elmenni tole. Keress rendes palit, olyat, akivel elni lehet, meg nagyon nagyon fiatal vagy!!!!

2008. dec. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én egy 17 éves fiú vagyok én is valami hasonlót érzek a barátnőmmel szemben csak én azt valom hogy ha nekem kell kérnem hogy változzon meg és nem magától teszi az már nem ugyanojan érzés mintha magától jönne oda és csókolna meg hanem csak azért mert én erre kértem de én is tudom hogy szeret de a ti esetetekben 3 év már hosszú idő úgysem fog már megváltozni szóval ha szereted és neked jó vele így akkor meg kell szoknod
2008. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok bíztató mondatot! Nagyon rossz lenne nélküle, de vele se jó:S:S:S:S

A családomba is annyira szeretik és mit szólnának ha otthagynám? Anyámmal is rossz a kapcsolatom jobban szereti őt mint engem..annyira rossz

Már volt rá példahogy mondtam hogy na jó vége nem bírom és költözzön el, de úgy csinált mint aki nem hallja..

2008. dec. 14. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!