Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzem, hogy rá fog menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy rá fog menni a kapcsolatom a távolságra. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk a barátnőmmel immár majd fél éve.

Hétvégente találkozunk, és nekem nagyon hiányzik :S :(

Nemtudom miért, de egyre kevesebbet beszélünk, mind interneten, mind telefonon...

Nagyon szeretem, és nekem fáj, hogy ha akarok sem tudok vele beszélni, pl msn en, mert neki is tanulnia kell, meg mindig ráfogja valamire.

Szerintem nem fogja fel, hogy mennyire szeretem, és nekem ez mennyire rossz.

Lehet papírp*cs vagyok, hogy ennyire beleszerettem egy nőbe, hogy képes vagyok sírni miatta. Könnyezve írom ezt is, mert már majd egy hete nem beszéltünk, sem interneten, sem sehol. Telefonon sem tudom hívni, mert nincsen pénz rajta...és még fizut sem kaptam.

Fáj, hogy ő sem keres, nem ír..meg semmi. szerintem nemtudja hogy én mennyire is szeretem.

Érzem, tudom, hogy előbb utóbb valami elszakad vagy nálam vagy nála és szétmegyünk.

Lehet hogy még nem érett egy ilyen szintű szerelemhez/szeretethez? (18 éves)


22 vagyok, sokak szerint előttem az élet, de ugyérzem ,értelmét veszti az életem ha elveszítem őt, és nemtudom akkor mihez fogok kezdeni...kicsit depresszív hajlamú vagyok, de van hogy az öngyilkosság is megfordul a fejemben arra az esetre, hogyha elvesztem.

Baromság, tudom ,de attól félek, hogy megteszem, ha nagyon benne leszek ebben.

A multkor is összekaptunk, felb*sztam magam, és elmentem futni este 11 kor. Gyakorlott futó vagyok, 10 km eket szoktam futni heti egyszer minimum, kellemesen elfáradok de baj soha nem szokott lenni.

DE most valahugy ugy meg annyit futottam ,dühből vagy nmetudom miból és elég lendületesen, hogy az erdősáv melett zokogva rogytam össze a fűbe, és aztkívéntam bírcsak itt és most vége lenne az egész földi életemnek, mert egy kalap sz*rt sem érek....a suliból kirugattam magam mert nemtanultam, 350 es órabérban csicskáztatnak napi 5 órát egyik kisboldtban, semmire sme elég ez a 30-45 ezer amit összeszedek havonta. Egy csődtömeg vagyok, és semmit sem érek ezt érzem sokszor, noha kifelé teljesenmást sugárzok ,de itt belül érzem, hogy valami nicns rendben.

Bocs hogy hosszulet, nemkell végigolvasni mindnekinek, az válaszoljon akinek kedve, és ideje engedi.

Már azon is gondolkoztam kéne valami ami észheztérit...nemtudom mi de valami..mert ez így nagyonsz*r hogy nemjutok egyről a 2 re, és gyakorlatilag belüről bomlok szépen lassan szét, véget vetek az életemnek, és lehet ogy éppen Miatta, de azislehet, hogy saját magam miatt....


2011. nov. 17. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ebben az a legsiralmasabb, h kirugattad magad a suliból.. ne haragudj.. de én nem járnék ilyen pasival, milyen jövőt tudsz majd biztositani? nem tudnal befejezni mégis vmit? ez igy nem a legjobb..
2011. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Húha haver. Neked biztos hogy kell ez a kapcsolat? Mert magaddal sem vagy "jóbarátban". Az a baj, hogy nagyon kapaszkodnál belé, ő megérzi és lehet emiatt fog búcsút inteni, holott semmi baja veled, csak Te gondolod. Ez egy annyira tipikus történet, mai kimeríti a sablontárat.


Többet kellene magaddal foglalkozni (de ne siránkozással), meg a haverokkal. Nem keresel sokat, de havonta egyszer ülj fel a buszra/vonatra, és go a legközelebbi nagyvárosba vagy valamerre és nézegesd a várost, az embereket. Hidd el, ez k*rva jó buli.

2011. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tudom.

A tervem az hogy visszamegyek, és befejezem. és teszek egy okjs vizsgát addig valamiből. Most arra probálok gyüjtögetni....

2011. nov. 17. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Te figyelj ..nekem elég erős a gyanúm ,hogy,, társfüggő vagy"...ez már betegesen hangzik..nem szerelem ez hanem függőség..a sulit nem tudod folytatni?
2011. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pl. a baratnojehez..
2011. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj.. ha nem keres, valószínűleg ő nem szeret ilyen szinten viszont. De 18 éves, félig meddig még tini, neki nem feltétlen érett ehhez, és lehet nem gondolkozik annyira komolyan veled. Nem szabadna öngyilkosságra gondolnod, mert az égvilágon semmihez sem vezet. Egy életed van, ne dobd el magadtól. Viszont a lánnyal szakítanod kéne, mert nem kapcsolat, amiben nem beszéltek 1 hétig. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam. Ezt az egészet ne úgy fogd fel, hogy nélküle nincs élet. Nélküle is teljes ember kell, hogy legyél. Ő az életed egy része volt, és hidd el, lesz még sok. Ha úgy alakul, biztosan nehéz lesz az elején, de az idő mindent meggyógyít, még a legnagyobb szerelmet is. Nem mondom, hogy el fogod felejteni, és nem lesz benned mindig ott, hogy szereted, de már nem fog égetni egy idő után, és más dolgok (akár más nők) fognak érdekelni. Még egyszer, lehet, hogy utoljára, de keresd meg valahogy. Akár csak egy 900 Ft-os feltöltést vegyél, és beszéld meg vele, hogy mi legyen. Bárhogy is lesz, kitartás!:) Don't worry, be happy!
2011. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban vagyok a barátommal és csak havonta egyszer-kétszer találkozunk...tudom,hogy milyen rossz lehet neked most,mert én is nagyon szenvedek ettől(szerencsére mi azért naponta beszélünk és nincs még igazán komoly gondunk)...az öngyilkosság nem megoldás,még ha tényleg katasztrofális is az életed,inkább törekedj arra,hogy javíts rajta!

A barátnőd miért nem keres téged?Azért,mert 18 éves,még lehet érett egy kapcsolatra,csak most,hogy külön kerültetek,sok minden megváltozott,csak az idő döntheti el,hogy kibírjátok-e ezt az akadályt,vagy szétmentek.Talán túlságosan is ragaszkodsz hozzá és neki ez nem tetszik.

2011. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

elfelejteni.....sosem fogom...

egyakorlatilag 180 fokos fordulatot vett az életem mióta vele vagyok, az eddigi szürke 7 köznapokat felváltotta a malo, a 7 végéken, meg barátnőzés, ígymegy ez körbe körbe immár fél éve.

Kicsit hiányzik a régi életem...a főiskola, és a szürke 7 köznapok itthon. én b*sztam el, nem hárítom másra, valahogy új értelmet akarok adni az életemnek....

Igazatok eleht, hogy azért nemkeres, merthogy "megfojtom" a tulzott ragaszkodással.

Nem akarom hogyvége legyen, és nemgondolom ,hogy ő akarná...hisz egy hónapja kb már azzal j9tt elő (Ő) hogy majd egyszer összeköltözünk meg iylenek..és abszolut nem viccesen mondta, hanem tök komolyan.

csak remélni tudom, hogy felnő a kapcsolathoz.

2011. nov. 17. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Hmm , fejezd be a sulit és kezdj az életeddel vmit, én még esetleg egy tanácsot is adnék, ne fojtsd meg a barátnődet , mert tényleg lelép....

Még fiatal vagy, ő is, nagyon kicsi a valószínűsége, hogy együtt maradtok, de szép, hogy ennyire szereted őt, de biztos vagy benne, hogy őt szereted ennyire vagy csak tényleg nem akarsz egyedül lenni, és a kapcsolathoz ragaszkodsz ennyire?

Ha meg ilyen hülye öngyi ötleteid vannak, én beszélgetek veled, vagy menj el futni és add ki magadból az érzést, de neh csinálj vmi hülyeséget...

Tedd rendbe az életed ez legyen a célod és utána ő is jobban fog becsülni...

Én igazából tudom a mi korosztályunk fél ha nagy elkötelezettség van láthatárún, meg nem viseljük el ha megfojtasz...

Gondolj bele az ő helyzetébe mindjárt felvételi van neki, tanulni kell neki, hogy meg legyenek neki a pontok, érettségire készül,stb... ezért nincs ideje ilyenkor elég nagy hajtás van még...

Biztos neki is hiányzol, állj sarkadra, te is tedd rendbe magad körül a dolgokat, hogy legjobbat tudd neki nyújtani,ha együtt maradtok...

Ha meg nem akkor saját magadért csináld, és a következő nagy szerelmedért...

19L

2011. nov. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
uccso jol mondta..
2011. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!