Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tartozom neki?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten feeder fétisesek vagyunk, így a kapcsolatunkban volt egy állandó bdsm-szerű dolog, ami abból állt, hogy a pasimnak meg kellett ennie amit elé tettem. Az elmúlt 2-3 évben megduplázta a súlyát mellettem, most viszont megromlott a kapcsolatunk, el akarom hagyni. Olyanokat vág a fejemhez, hogy kihasználtam, és tartozom neki, mert a fétisünkben ő volt az alárendelt.

Igaza van?

27 évesek vagyunk


2021. dec. 9. 11:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
És mivel tartozol neki? Le kéne valahogy fogyasztanod?
2021. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azzal tartozom, hogy legyek kitartóbb és próbáljuk meg megoldani a problémákat. Azt mondta, hogy ilyen állapotában "nem hagyhatom el".. Tény, hogy egy-két dologban a segítségemre szorul, de azokat is meg tudja oldani, csak nehézkesebben.
2021. dec. 9. 11:57
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

De miben szorul a segitsegedre a sulya miatt? Nehezen mozog, vagy mu?

Amugy nem, nem tartozol neki semmivel, mert valoszinuleg konszenzualis volt az o elhizlalasa.

2021. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nincs, hogy nem hagyhatod el. Mindenki a saját életéért felelős és ez a fétis közös dolog volt. Ő is benne volt, megette a kaját még akkor is, mikor elkezdett hízni. Miért lenne ő áldozat emiatt?
2021. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

3: igen, nehezen mozog már. De attól még el tudja látni magát

4: azt mondja, hogy egy alá-fölé rendelt szerepben a dominánsnak kell észnél lennie, és én voltam az, aki ennyire mértéktelenül hizlalta

2021. dec. 9. 12:09
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz! Csak manipulálni akar. Ha ezt most ilyen világosan látja, akkor az adott helyzetben is tisztában volt vele. Nem tartozol neki semmivel, 50-50-ben voltatok benne.
2021. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol neki semmivel, hiszen ő is benne volt, ő is ezt akarta. Attól, hogy te voltál a domináns fél, még jelezhette volna, ha neki már valami túl sok és nem akarja. Még a BDSM-nél is van megállító szó vagy mi. Szóval ez legalább annyira az ő felelőssége, csak rád akarja hárítani. Nem vagy köteles vele maradni és új esélyt adni, ha nem akarod. Érzelmileg próbál manipulálni, de nincs igaza.
2021. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja elérni hogy ezzel bűntudatod legyen és vele maradj. Nem kell. Hagyd el és kész.
2021. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Az durva ha megduplázta, hány kg lett ??
2021. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Igen, bűntudatom van, mert az én kezem is benne van. Én etettem túl, én számolgattam a kalóriákat, hogy a lehető legtöbbet hízzon, stb.
2021. dec. 9. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!