Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam és nem tudom mit érzek?

Figyelt kérdés

Több mint 7 éve vagyunk együtt. De sajnos mèg mindig nem érzem késznek és érettnek magam egy gyerekhez.


Ezt tudja barátnőm is,mert mindig mikor szóba kerül én ugyanezt érzem.

Ő szeretne már..viszont én úgy érzem h elvettem x évet az életéből ha emiatt szakítok, holott én mindig elmondtam h h érzek a dologgal kapcsolatban és ha emiatt szakít bármikor megértem..(de ő nem tette) mégis azt érzem én vettem el tőle holott nem hitegettem és az ő döntése volt h vár


2021. dec. 9. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lenne, ha szakítanátok.


De amúgy jól értem, hogy 7 évig mondtad, hogy nem akarsz gyereket és veled maradt? Vagy hét évig mondtad, hogy majd egyszer akarsz, de egyelőre nem érzed késznek magad rá? Mert ez utóbbi esetben tényleg te hitegetted valamennyire.

2021. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Annak a nőnek nem fogsz gyereket csinálni. Szegény találjon egy normális társat helyetted. N
2021. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy úgy èrzed, mert igenis hitegetted. Nem azt mondtad, hogy egyáltalán nem akarsz, hanem hogy majd... Ès eleve ilyen tervekkel vágtatok bele az összeköltözèsbe is.

Ideje lenne őszíntènek lenned, mert te tőle soha nem akarsz...

2021. dec. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hagyd el. Nem o az igazi.
2021. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!