Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakadjak el tőle?

Figyelt kérdés
Többször mondtam neki,hogy hagyjuk egymást,de mindig megsajnálom. Sokszor elmondtam hogy mi a bajom vele( elvileg barátok vagyunk, régen találkozgattunk, ő sunyin lepattintott), de nem érti hogy nincs kedvem a nőügyeit hallgatni. Amikor megkérem,hogy ne beszéljünk többet,mindig azzal jön,hogy milyen fontos vagyok neki,de másnap kezdődik előről minden (provokálás). Hogyan legyek erős,hogy ne beszéljek vele többet? fél nap után érzem,hogy hiányzik, elkezdek pityeregni, csak a jó dolgokra emlékezni,meg hogy mennyire vonzó nekem. De tudom,hogy csak kihasznál, és élvezi,hogy fájdalmat okoz nekem :( Nem is értem,hogy kínozhatom magam ennyire:(
2021. dec. 10. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Nők... 🤷‍♂️
2021. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pff. Így sehogy, ha ez jó neked.
2021. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!