Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ilyet mond a párom, hogy "mindig pátyolgatja a lelkemet"?

Figyelt kérdés
Közös vállalkozást vezetünk, gyakorlatilag 0-24-ben együtt vagyunk, és sajnos igen sokszor kiborulok, de nem ok nélkül. A vállalkozás nagy részét gyakorlatilag én csinálom, míg párom zsebeli be érte az elismerést, közben meg ha bármi nehézség bejön elintézi annyival, hogy úgyis megoldom. Múltkor átírattuk szerződésünket, átolvastam és mondtam páromnak olvassa át ő is, mindig halogatta, majd végül kinyögte, hogy ő nem tudja elolvasni, nem köti le, olvassam fel neki én. Ez is borzasztó rosszul esett. Oké ha a segítségét kérem jön, és átnézi a munkámat, meg ötletelget ha úgy van, de többnyire én megoldom a dolgokat, ő meg leokézza. Ő azzal védekezik, hogy mielőtt elkezdtük a vállalkozást előtte 1 évig nem volt munkahelyem és ő "tartott el". Ez igaz, bár már akkor is építgettük a vállalkozásunkat csak nem annyira mint most és pénzt sem kaptunk érte. Viszont azért mert ő tartott el 1 évig nekem most el kellene viselnem, hogy ő majdnem mindent rám hagy, hogy oldjam meg és ha kiakadok amiért nehezen tudom megoldani szerinte "pátyolgatja a lelkem"? Borzasztó rosszul esik ez az egész. Oké ha pozitív visszajelzés jön az ügyfelek őt dicsérik, párom viszont mindig mondja, hogy az én érdemem, de nekem szükségem van rá és nem szeretném a dolgokat egyedül megoldani, plusz azt is szeretném ha az ügyfelek ne a párom munkájának gondolják egyedül azt, amivel én szenvedek.

2021. dec. 11. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ezt így mondd el neki.
2021. dec. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki.
2021. dec. 11. 02:30
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mi ez a vállalkozás és kinek mi a dolga benne?
2021. dec. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Közös munka ilyen. Nálam volt ilyen 6-8 éve , ismerőssel céget csináltam elintéztem egy nagy multihoz bekerülni erre o. Jó én elmegyek síelni , te addig csináld és ha nagy pénz lesz felelünk :)


Lemondtam a multit, a cég az enyészeté lett tönkrement, hagytam.

2021. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!