Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Friss válás után a (e elvieleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss válás után a (e elvieleg) legjobb barátom kísérgeti meg pátyolgatja a volt feleségem, csak szerintem van hátsó szándéka? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 10. 10:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%

"Mit tegyek?"


Szerintem barátkozz meg a gondolattal, hogy a volt feleséged érzelmi élete már nem tartozik rád.

2018. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy melyikőtök akart elválni?
2018. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus eset, hogy ilyenkor jelentkeznek a nőnél (ha jó nő) a várólistás csávók. Tipikus. Csak a normális nők ilyenkor általában még elhajtják őket, főleg, ha az exférj legjobb barátai. De igen, azért ment pátyolgatni, és igen, nagyon gyakori.
2018. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%
Beszélj az elvileg legjobb barátodddal
2018. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Elváltál? Mit akarnál tenni? Ahhoz már semmi közöd, ki fekteti meg ezután a volt párod. Amit írtál, jellemző, kicsit össze van törve és ismerős pátyolgatja kis szex reményében. Történetesen, ez most a legjobb barátod. Viszont, válás után, semmi közöd hozzá.
2018. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha zavar, beszélj az elvileg legjobb barátoddal, de azért tegyük hozzá, hogy ha elváltatok, akkor azért túl nagy beleszólásod nincs az exed életébe.
2018. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Elváltál, nem?

Semmit nem ne tegyél.

2018. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
39%

Hehehe :)

Miből gondolod, hogy a legjobb haverod nem kefélte már válás előtt a feleséged?

A nők 99%-a nem a semmire válik el, csak úgy szólok.

2018. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Már a válás alatt is körülötte sündörgött, egybe-abban segített neki, úgy voltam hadd segítsen, azt hittem tényleg csak segíteni akar,utána már "csak beszélgetett vele",tegnap meg láttam őket együtt vacsorázni meg nevetgélni és annyi volt az indok, hogy "ne legyen egyedül". Oké, hogy semmi közöm már hozzá, de ahhoz van,hogy a legjobb barátom hátba támad, ne mondjátok,hogy mást nem idegesítene az exe meg a legjobb barátja együtt.
2018. jan. 10. 11:17
 10/37 anonim ***** válasza:
42%

Erről beszélek.

A feleséged már rég farkalja a haverod.

Minek ellenség, ha ilyen barátaid vannak? :D

2018. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!