Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel nagyon sokat veszekszünk minden kis apróságon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőm szinte minden kis dolgon kiakad és felhúzza magát, és ilyenkor csak ezt látja. ilyenkor már meg sem akar ölelni, ilyenkor már én sem létezem neki. valamikro csak úgy már hibás vagyok valami miatt, amikor nem is csináltam semmit. én mindent megadok neki, és szeretném ha köztünk végre teljes béke lenne, mit tehetnék? segítsetek, mert kezdek összeomlani :\'( nem akarom elhagyni, mert tiszta szívemből szeretem, még ha meg akar ölni, akkor is szeretném, csak ne legyen végre ennyire pesszimista. (távkapcsolat amugy. de ez ne befolyásolja a véleményeket)
2008. dec. 13. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem és a barátommal ugyan ez volt csak nem távkapcsolat..

8hónap tűnt el csak úgy..

2008. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit rossz olvasni a kérdésedet, mert ilyenkor szembe kell, hogy nézzek onmagammal :/

Én is ilyen minden aproságon veszekedos típus vagyok sajna! már sokszor sajnálom a barátomat! De nagyon szeretem és nem is tudom miért vagyok minden hulyeség miatt kiakadva...én személy szerint nagyon féltékeny vagyok(talán ez játszik kozre a sok vitába), vagy ha hulyulésbol mond valamit akkor már felhuzom az orrom mert biztos nem is szeret ha megbánt...stb..

Egyébként hány évesek vagytok? Mert az is sokat számit! Pl. ha picit nagyobb a korkulonbség akkor lehet, hogy neki érzelmileg még más dolgok fontosak, amiken talán te már tul vagy és nem látos lényegesnek...

Bocsi, hogy az én példámmal hozakodtam fel, de nem ismerem a barátnodet! és sokat számit ebben a kérdésben a személyisége!

2008. dec. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amit te apróságnak találsz, az a másiknak fontos.Figyelj arra, hogy ő mit tart fontosnak és igyekezzd azt szem elött tartani.Én is hajlamos vagyok sok mindenen felhúzni magam, amin tudom, hogy nem kéne.Például: veszek egy szexi fehérneműt és nem is érdekli, hogy néz ki rajtam..azóta se látta XD pedig nekem jól esne látnom, hogy mennyire tetszek neki vagy vmi..meg én is elég féltékeny típus vagyok és ezért is vitázunk a legtöbbet..a páromnak sok lány barátja van és sokszor szóba hozza őket, ami kicsit zavar.Ha nálatok ez felmerülne, igyekezz ne más lányokról bezsélni.Persze ezek csak példák, nem tudom, hogy min alapul az, hogy sokat vitáztok, így többet nem igazán tudok mondani.Remélem segítettem. :))
2008. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15-15 a kor. nem kell leéretlenezni, mert ugyanúgy érezhetünk mint egy "érettebb".
2008. dec. 14. 16:45
 5/6 Srapnel ***** válasza:

Ilyen ez, ebben mutatkozik meg az éretlenség: olyan párt választasz magadnak, aki tetszik, de akivel tulajdonképpen ki sem jössz.


Ilyen idős korban még gyorsan és nagy mértékben változik az ember, tele van frusztrációval és azt a környezeten éli ki. Gyakori az is, hogy nem mondja ki a szakítást, hanem undok viselkedéssel nálad veri ki a biztosítékot, hogy te mondd ki.

2008. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nemtudom kiirta azt a 8 hónapos dolgot de ugylátszik enis pont igy vagyok f16

Mostanába barátnömmel egyre többet veszekszünk és már nagyon nehéznek erzi velem de nemakarom ense öse elvesztenu egymast

Tegnap mondta legyen kis szunet debugyanugy egyut leszunk es nagyon felhuz ezzel mikozbe massal elvan es arra fogja h veluk nem veszekszik de mindig én engedek es nagyon nehez... szoval ha tudnátok nekemis segitsetek...

2016. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!