Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szakítás lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 26 éves vagyok, barátnőm 23. 3 éve vagyunk együtt, az utóbbi évben nem érzem jól vele magam. Nem tudok mellette önmagam lenni, sok szokásban nem egyezünk, ezek az idő alatt sem csiszolódtak össze, és engem idegesít, aminek szót is adtam. Itt külső, belső tulajdonságokra is gondolok, én nem akartam megváltoztatni gyökeresen, csak hogy egymás igényei felé hajlandóak legyünk apró cselekedetekre, ezeket úgy érzem, mindig próbáltam megtenni. Nem tudok vele jól elbeszélgetni, nem vonzódok hozzá testileg sem. Ez ugye nagyon rosszul hangzik?


A gond ott kezdődik, ha a szakításra gondolok, dermesztő érzés jár át, hogy akkor teljesen egyedül maradok. Nincsenek barátaim, ki az, akivel meg tudom osztani a dolgaimat? Rettegek attól, hogy vége lesz, sajnos öncélú okból, nem vagyok rá büszke. Ez az, hogy kegyetlenül magányos leszek.


Sajnálom, ha ez rossz érzést vált ki bárkiből. Örülnék, ha előremutató gondolattal tudna segíteni valaki. Köszönöm.



2021. dec. 11. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, akkor minek jöttetek össze? Vagy akkor még vonzódtál?

Mióta van ez így?

2021. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusok szerint az tud egészséges párkapcsolatot kialakítani, aki ha kell, egyedül is tud élni. Nyilván nem arról van szó, hogy éljen egyedül élete végéig az ember, mert az meg a másik véglet, de ha a szükség úgy hozza, nem szabad megijedni attól, ha egyedül vagyunk.

Aki fél az egyedülléttől az önmagával nincs rendben.

Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal!

Tudni kell értelmes dolgokkal elfoglalnia magát mindenkinek. A párkapcsolatban is szükség van énidőre, csak amikor egyedül vagy, az a bizonyos idő kitolódik. Sajnos léteznek társfüggő emberek akik ezt nem tudják kontroll alatt tartani. Képesek benne maradni egy rossz kapcsolatban csak azért, hogy ne maradjanak egyedül.

A leírásod alapján nálad is valami hasonló a helyzet.

Ha megpróbáltad rendbe tenni a kapcsolatodat és úgy érzed, hogy már nem tudtok közös erővel javítani rajta, akkor ne maradj benne ebbe a toxikus helyzetbe.

Te is leírod, hogy mellette nem tudsz önmagad lenni! Akkor itt már megette a fene az egészet.

Próbálj meg változtatni az életeden. Ha másként nem megy kérj segítséget coachtól vagy pszichológustól. Keress barátokat, ahol megismerkedhetsz más lányokkal is, mert nem csak ez az egy létezik a Földön.

2021. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!