Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki? Biztos több not tart mellettem, de nem értem miért nem képes ezt őszintén bevallani?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyunk még, de nem szeretem mikor hukye ék néznek. Sajnos olyan megnyilvanulasai voltak az elején, hogy azt hittem mentén el ajulok. Mikor először találkoztunk kozelte fel napig beszélgetett egy csajjal, közben fel ment hozzá és meg.. a. És hasonlók. Én közöltem vele, hogy ne haragudjon nem akarok vele ősze veszni se rosz viszonyba lenni, de nekem ez így nem jó semmilyen szempontból. Nekem az ilyen nem fér bele. 2 napja nem találkoztunk elvileg ma fogunk elvileg... És majd személyesen ő mesélni akár valamit. Meg adtam neki az utolsó lehetőséget erre, de ha nem el vele akkor sajnálom. Nem fogok fölösleges köröket futni senkivel. Elvileg ő mióta ismerkedünk nem du... t senkivel meg nem ismerkedik... Én nem tudom, akkor minek mondta azokat amiket? N28
2021. dec. 11. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Normális emberek....egy ilyen mondat után..."ék néznek. Sajnos olyan megnyilvanulasai voltak az elején, hogy azt hittem mentén el ajulok. Mikor először találkoztunk kozelte fel napig beszélgetett egy csajjal, közben fel ment hozzá és meg.. a." otthagyták volna a jó büdös francba.


De neked nuku az önbecsülésed, és a tartásod.

2021. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtek azt írtad. Ha komolyat akarna akkor nem mondta volna el neked. Lehet hogy azt akarja hogy együtt vagytok és ha jobb vagy a másiknál akkor téged tart meg. Én biztos nem találkoznék vele azok után. Miért kell neked ez a pasi? Kapcsolatokat végig fogja dugni, hazudni fog!
2021. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyet normális ember nem hiszem h benyogne
2021. dec. 11. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért erolteted?
2021. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Látja rajtad, hogy teljesen elkeseredett vagy, mindegy, hogy mit csinál, akkor is fogsz vele randizni, mert más neked nem jut, valaki meg kell.

Letesztelte, hogy első osztályú lábtörlő vagy, innentől nem fogja vissza magát. Tudja, hogy te sose mered kidobni, a szádba is kaksizhat, azt is lenyeled.

És nyugodtan lehet lepontozni, töröltetni, meg besértődni és hisztizni, akkor is pontosan ez történt.

2021. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nézem téged is meg fog.
2021. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Madárnak néz, hiszen te megengeded neki és ezek után is foglalkozol vele!
2021. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert veled meg lehet ezt tenni. És akivel meg lehet tenni vmit, azzal meg is fogják 🤷🏽‍♀️
2021. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!