Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nézett már a párod " teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézett már a párod " teljesen levegőnek" ?

Figyelt kérdés

Amikor szinte hozzád se szólt, nem mondott semmit hogy mikor hova megy, szinte úgy kezelt mint egy kívülállót.


Mi annyiszor beszéltünk már a gondjainkról amit igazán nem akar meg érteni hogy belefáradtam az állandó beszédbe eredmény nélkül, így inkább már lassan 2 idegen vagyunk


2021. dec. 12. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem, senkivel se jutottam el a vergődésnek erre a szintjére. Én egyszerűen szakítok, ha valakiről kiderül, hogy nem illünk össze, nincs közös jövőnk, elmúlt a szerelem, nem tudunk kommunikálni, nem jó a szex, nincsenek közös célok. Az egyik! Nem hogy mindez egyszerre, évekig...

Te csináld azt, hogy várd ki, amíg eljuttok a gyűlölet egy olyan szintjére, ahol egyik kinyírja a másikat.... De ne szakíts! Akkor nem lenne miről kérdést kiírni, neked meg ebből áll az egész életed.

2021. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Te tudod van e értelme folytatni!

Mondd meg neki ,hogy ha nem kerültök a régi kerékvágásba , akkor vége!

Nem fenyegetés! Később már ne kaparjon utánad!

Ha erre se reagál akkor ne pazarold az időtöket!

2021. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Folyamatosan. Sosem tudtam, hol jár, mit csinál, mit tervez, mert szerinte nem tartozik rám, illetve csak ellenőrizgetni akarom. Holott ez eszem ágában nem volt, csak szimplán tudni szerettem volna, hogy mikorra legyen ebéd vagy vacsora, illetve pénteken már esetleg tudni szerettem volna, hogy hétvégére lesz e valami program. És persze mikor szerveztem valamit, utána nyögte be, hogy ő megy pecázni, dolgozni, havernak segíteni.
2021. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Igen, kb egy héttel, miután elkezdte, megmondtam neki, hogy befejeztem vele. Nem azért, mert ellenőrizgetném, csak éppen szerintem alap, hogy ne szrd le ilyen szinten a másikat.


Akkor ezerszer inkább élek egyedül, mint úgy egyedül, hogy a kaját, meg a mosás két emberre kell végeznem.

2021. dec. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben igen, hogy nem igazán lehet elérni semmilyen platformon, utólag meg úgyis az a válasz, hogy nem ért rá, mert sok volt a dolga. Valójában azonban aktív a neten is. Azt is láttam többször, hogy másoknak visszaír, úgy is, hogy ott ülök mellette. Akkor is így van minden bizonnyal, amikor dolgozik. Ha szabadnapos, akkor is így reagál mostanában, mivel nem élünk együtt még (nem tudom, ezzel a hozzáállással fogunk-e egyáltalán?).

Én már csak a nagy kérdést teszem fel, van - e ennek az egésznek bármi értelme, feltéve, ha méltóztatik szóba állni velem. Ha nem, akkor is pontot teszek a végére, mert kiakaszt.Tudom előre, én leszek majd a számonkérő szörny, de az sem érdekel lassan...


Kérdező, szerintem te se várj a csodára, mint valami szerencsétlen!...

2021. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk inkább én vagyok hajlamos sajnos erre a passzív-agresszív büntetési formára, ezt otthonról hozom, és igyekszem változtatni rajta.

Teljesen levegőnek soha nem nézem a férjem, de ha sértettnek érzem magam, akkor kevesebbet beszélek, és csak ha kérdez. Ő ezt úgy kezeli, hogy próbál megnevettetni. Nevetve ugyanis nem lehet haragudni. Pl. Kifiguráz, és akkor látom milyen hülyén viselkedek. Egy pár óránál tovább soha nem szokott így tartani ez az állapot.

Jó taktika lehet még, ha te is ugyanezt csinálod, éled az életed, csak magadnak csinálsz kaját, elmész te is bejelentés nélkül. Majd észbekap.

2021. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!