Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt finoman közölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt finoman közölni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Barátnőm sosem volt duci, de amikor megismertem azért volt mit fogni rajta. Nekem pont ez tetszik. Ő viszont gőzerővel fogyózik, diétázik. Mondta is, hogy mi a cél, súlyban is és képen is. Én eddig csak finoman utaltam rá, hogy most sokkal jobban bejön, remélvén, hogy soha nem fog odáig jutni. Most viszont egyre inkább azt látom, hogy jó úton halad. És a valóság az, hogy az a vékonyság engem már egyáltalán nem vonz. Sőt, annyira nem, hogy attól félek, hogy nem is fogom kívánni. Mit lehet ilyenkor tenni? Elfogadom, és fantáziálok másról? Próbáltam már finoman jelezni, hogy mi az ami tetszik, de mintha meg sem hallotta volna, olyanokat mondott, hogy csak várjam ki, és meglátom mennyire be fog jönni nekem..
2021. dec. 12. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele mit kezdeni. Az ő teste. Ha ő úgy érzi jól magát, akkor úgy. Ha neked e miatt nem lesz vonzó, akkor nem egy sokra való kapcsolat ez a részedről.
2021. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem egy sokra való kapcsolat? Szeretem, és vele akarok lenni ennek ellenére. De azt nem én döntöm el, hogy mire áll fel. Ha a te barátnőd felszedne 10-20 kilót, ugyanolyan vonzónak tartanád? Ilyen érzést képzelj el nálam is.
2021. dec. 12. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
10-20kiló hízás az elég egészségtelen. Szóval nálunk ez elképzelhetetlen.
2021. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy jól érezze magát a bőrében. Több lesz az önbizalma, jobban el tudja magát engedni ami vonzó dolog. Máskülönben lehet nem is fog sikerülni neki és ha mégis, észre sem veszed, hiszen nem egyik napról a másikra fog fogyni. És azt sem tudhatod előre, hogy fel fog e állni vagy nem. Amúgy meg fura, hogy pont mondjuk csak akkor áll fel rá a farkad ha 65kg...Ő nem csak egy test, gondolom szereted a személyiségét.
2021. dec. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Én eddig csak finoman utaltam rá, hogy most sokkal jobban bejön, remélvén, hogy soha nem fog odáig jutni.

Mondd meg neki, hogy elég már. Kár, hogy nem akkor szóltál, amikor már remélted, hogy nem fog nagyon lefogyni.

Egyébként mit reméltél? Hogy nem lesz hozzá elég akaratereje?

2021. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Egyébként mit reméltél? Hogy nem lesz hozzá elég akaratereje?"

Hogy nem fogja annyira komolyan venni, hogy belátható időn belül hatása legyen, és hosszú távon sikerüljön meggyőznöm, hogy nekem így tökéletes.

2021. dec. 13. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen csak nem hallottátok meg, hogy mit mond a másik.

Még meg lehet beszélni.

2021. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!