Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek akart párkapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek akart párkapcsolatot, ha most tesz rá az egészre?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, kb 1 hónappal ezelőtt.

Nagyon hamar kihűlt az érdeklődése.

Alig ír két találkozó között, semmiről nem lehet vele beszélni, ha nála vagyok feszélyezve érzem magam. Nagyon kritikus ember...

Nem hiszek abban, hogy bármikor is összecsiszolódnánk.



Hagynom kéne?


2021. dec. 14. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Első megérzések ritkán csalnak, de ha igen, akkor nagyon jó és kellemes meglepetés. Persze az idő és energia, ha nem vagy kész a “falak lebontásával” járó időt és energiát ráfordítani, hagyd. Akkor is hagyd ha rádöbbensz, hogy nem akar és ez által nem is fog változni.
2021. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
33%
Valszeg a túl sok filteres kép lehetett az oka....😔
2021. dec. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én biztosan hagynám. Aki nem érdeklődik irántam, azzal minek ismerkedjek? ÉS minek ismerkedjek valakivel, akivel nem lehet beszélgetni? Majd ülünk egymás mellett, és nézzük a plafont? És végképp mi az istenért ismerkedjek valakivel, akivel feszélyezve érzem magam, amikor egy 1 hónapos ismerkedés alatt már ott kéne tartanom, hogy felhőkön lebegek, ha meglátom? Meg kritizálja amúgy is a jóédesanyját. És legleslegvégül: mit kezdjek valakivel, akivel azt gondolom, sosem csiszolódnánk össze? Az max szexre lenne jó, de egy ilyen pasassal még az sem.
2021. dec. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Történt vele vmi amit nem mond el
2021. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem , hogy mi tart két ilyen embert össze 🙄
2021. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stabil szex
2021. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a valódi kérdés az lenne hogy TE mit szeretnél egy ilyen embertől.
2021. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már semmit.
2021. dec. 15. 18:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!