Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor korai a fétisekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor korai a fétisekről beszélni?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vagyunk együtt, de már 4 hónapja kezdődött, akkor még csak pettinggel. Korai a fétisemről beszélni neki? Nem akarom elriasztani.

Hogy kell egy ilyet felhozni egyáltalán?


2021. dec. 14. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A mell nekem sem a zsánerem, inkább a jó latinás seggek. :D Ez is fétis akkor? Szólok az asszonynak, hogy mázlija van, hogy ekkora feneke van.
2021. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból igaza van a kérdezőnek, hogy nem igazán elfogadott ez. Nekem is a has a legizgatóbb egy nőn a punci után. Nem tudom, hogy ez fétis-e, de szoktak rám nézni furcsán miatta. Ami nem megszokott, arra egyből ráfogják, hogy fétis, meg, hogy nem normális.
2021. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek erről beszélni? Szeretgesd a hasát, a testét, ahogy Neki és Neked jól esik. Ezzel biztos nem riasztod el, de ha kimondottan csak a hasára fókuszálsz, sőt kijelented, hogy "mindennél jobban gerjedek a hasadra", azzal viszont lehetséges.
2021. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek a 13assal, nem kell ezt igy direktbe bejelenteni, de azert 4 honap szex utan csak eszrevetted mar, nagyjabol hogyan reagal, ha a hasaval foglalkozol. csak kezdd kicsiben, ha latod, h nyitott ra, akkor haladj szepen tovabb, ha rakerdez esetleg, hogy miert fogalalkozol ennyit a hasaval stb, akkor be lehet neki adagolni, hogy teged ez vonz, izgat.
2021. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha csikis a hasa, mint nekem, akkor szakítasz?
2021. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 12-es vagyok!


15-ös!


Egyébként nem hülyeség amit kérdezel!


Önmagában azért mert csikis a hasa, én például nem szakítanék. Szerintem még izgató és aranyos is ha mondjuk puszilgatom a hasát, és közben csiklandós neki ahogy a szakállam hozzáér.


De ha annyira csikis, hogy hozzá sem lehet érni, mert nem bírja ki, és nem is szereti, akkor sajnos nem tudnánk sokáig együtt létezni.

2021. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!