Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne elkoltozni otthonr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne elkoltozni otthonrol? ez az osszekoltozest jelentene?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, a parommal meg nagyon friss a kapcsolatunk, o nemreg szerezte meg a diplomajat, a huszas evei elejen van.

Termeszetesen meg nem is kerult szoba az osszekoltozes, csak en fontolgattam hogy elkoltozok itthonrol ( egyedul), de termeszetesen ha lenne egy lakasom, valoszinuleg olyan sok idot toltenenk ott hogy szinte odakoltozne, leven hogy o meg a szuleivel el.

Mivel nagyon szerencses csaladi korulmenyek kozott elek, megendeghetem magamnak hogy elkoltozzek otthonrol. Mindig is szerettem volna onallo lennei, fiatalon a sajat labamra allni, am csokdalatos csaladban elek, es ez picit visszatart, megijeszt. Igy hogy ilyen konkretan mar itt van az elkoltozes szele, megfordult a fejemben hogy talan korai, hiszen semmi sem indokolja tulajdonkeppen. Felek ha elkoltoznek az nagyon rossz hatassal lenne a kapcsolatunkra is a baratommal. Nem szeretnem ha azt erezne hogy ossze akarok vele koltozni, surgetem a dolgot, de azt sem szeretnem ha azt hinne hogy en egyedul tervezem a jovomet, o pedig nem szerepel benne..

Erdekelne, hogy ki mikor koltozott el otthonrol, ez milyen hatassal volt a kapcsolatara es megbanta e a donteset.

Szerintetek korai ilyen korban elmenni a biztonsagot ado, szeretettel teli “szuloi hazbol”?


2020. szept. 27. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

"Mivel nagyon szerencses csaladi korulmenyek kozott elek, megendeghetem magamnak hogy elkoltozzek otthonrol. Mindig is szerettem volna onallo lennei,"


Ha el tudod magad tartani, akkor mindegy a háttér, ha meg segítenek, akkor az önállóságtól vagy messze.

Sze3rintem előbb fejezd be a sulit. Ráérsz elköltözni pár év múlva.

2020. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elköltöztél?
2021. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, elkoltoztem!:)

A parommal elek, azota is egyutt vagyunk, egy kozos lakasban elunk.

Ugy gondolom hogy akkor jo dotest hoztam es minden nap, amikor csak tudok hazamegyek a csaladi hazba, idot toltok a szuleimmel es testvereimmel.

2021. dec. 16. 13:21
 4/6 anonim válasza:
azóta mi a helyzet?
2022. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Koszi a kerdest!

Nagyon szuperul megvagyunk a parommal, egyutt elunk.

Kifejezetten jo dontes volt, hogy akkor meglpetem az elkoltozest es nem rontott a kapcsolatunkon a baratommal, sot konnyebb az egyutteles mint hittem:)

2022. dec. 15. 12:47
 6/6 anonim válasza:
az előző kommentelő vagyok, nagyon örülök nektek! <3
2022. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!