Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ty csinált@tok már olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ty csinált@tok már olyat, hogy szakítottatok a párotokkal, pedig semmi okotok sem volt rá, és rögtön megbántátok?

Figyelt kérdés
Én ezt tettem, nem vagyok normális. Az életemet adnám érte, 5 hónapig szerelmes voltam belé, mire összejött a kapcsolat. Most pedig, csakúgy ok nélkül szakítottam vele, gondoltam ha azt mondom meggondoltam magam, visszafogad, de nem így lett. Elengedett. Több esélyem már nem lesz, azt mondta. De soha nem fogok belenyugodni, ha kétszer sikerült megszerezzem, akkor harmadszor is sikerülni fog. Összeszedtem magam, bejelentkeztem fodrászhoz, kozmetikushoz, elkezdtem sportolni, hogy csúcsformába hozzam magam, új ruhákat is vásárolok, és visszahódítom, viszont addig a szívem meg fog hasadni, ígyis ahányszor rá gondolok, mindegy hol vagyok, elkap a sírás. Nem értem, hogy lehettem ilyen hülye. De minden okkal történik.
2010. szept. 6. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2010. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem csináltam ilyet. Eszembe se jutott.


Téged sem értelek, de remélem hogy vissza tudod szerezni és többet nem követsz el ilyen hibát. Minden jót!

2010. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a-a
2010. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert én ha szeretek valakit,akkor nem bizonytalanodom el egy percre sem. Szerintem te vagy magadat is becsapod,vagy tényleg annyira határozatlan hülye vagy,hogy magad alatt vágod a fát,vagy 14 se múltál el és akkor nincs is iről beszélnünk...
2010. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Csak akkor szakítok, ha már nincs más lehetőség. Megfontolt, alapos döntés, mert ez nem játék. Ilyesmit elhamarkodottan csak az mond ki, akinek nem mélyek az érzései. Szerintem legalábbis.

Semmi ok nem volt rá, mégis szakítottál? Istenem, erre hadd ne írjak semmit... Bocsi. Az ember néha elszúr dolgokat, legalább tanul belőle. Ha kis önbecsülése is van a fiúnak, akkor nem fogad vissza. Az, hogy szakítottál vele azt jelentette, hogy nem szereted. Ezen pedig egy új ruha semmit nem változtat!

2010. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még soha se csináltam ilyet, viszont amikor boldog kapcsolatban éltem egyszer előfordult hogy szakítani akartam. nem tudom miért mindent megadott de nekem olyan érzésem volt hogy szakítani akarok. túl jó volt amit kaptam. nem tettem meg viszont elgondolkozni jó volt rajta..:S
2010. szept. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most én is úgy érzem h. szakítani kellene,pedig nincs probléma, csak most nekem nincs kedvem hozzá,de tudom h. ha 1 héttel ezelőtt még imádtam,akkor akkor biztos ha szakítanék akkor megbánnám,mert akkor már nem lesz visszaút.Biztos csak vmi hormonális dolog v.vmi ilyesmi.AMúgy ezt én megbeszéltem a párommal, h. ő dühében szokott ilyet mondani,de utána megbánja és mégsem szakít.De azt tudom h.ha szakítanánk akkor már nem jönne velem össze újra,mert nem akar magának sok fájdalmat.Mert ami egyszer vége,annak valszeg vége is kell h. legyen.Nem szabad erőltetni.
2010. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2012. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!