Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántatok már meg szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántatok már meg szakítást? Mi váltotta ki belőletek, hogy megbántátok, hogy szakítottatok?

Figyelt kérdés
A barátommal ( volt barátommal) eltávolodtunk mostanában..keveset tudtunk együtt lenni mert dolgozott nekem meg vizsgáim voltak..azt mondta,hogy ő sem érti mi van vele..szabadság vágy rátört..és nem tudja mi legyen..időt kért de nem adtam neki,megmondtam hogy vége...
2011. ápr. 21. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

hány évesek is

vagytok

2011. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem közvetlenül szakítás után sokan megbánják mert rájuk törnek olyan érzések hogy úristen én még szeretem, jaj nem lesz más ha lesz akkor nem lesz vele ilyen jó és nem fogom tudni ugyanígy szeretni, ő az igazi stb. Meg egyáltalán felborul az életük, megszoktak valamit aminek azután vége. De ez addig tart míg túl nem leszel rajta és nem lesz valaki más az életedben.
2011. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő nem volt szerelmes,csak szeretett nagyon... 3hónapot voltunk együtt és hirtelen csak úgy bekattant..
2011. ápr. 22. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, szard le, tudom hogy ezt ilyenkor nem olyan könnyű de később rá fogsz jönni hogy kár volt bánkódni miatta. ; )
2011. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
végül mi lett?
2012. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!