Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megbántát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy megbántátok, hogy szakítottatok a volt párotokkal? Nem működött a kapcsolat, de mégis hiányzott. Ha haragban váltatok el, volt bátorságod felkeresni? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem inkább fordítva volt..elvileg közös megegyezés alapján szakítottunk, ahoz képest ő utána is rendszeresen keresett. elég idegesítő.
2010. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen, megbántuk. Mind a ketten. Ő összejött egy csajjal, és ezt másnap közölte velem, hogy neki ő kell... Mindezt nem személyesen, reagálni nem tudtam rá, msn-en tiltás-törlés, telefonálni a fene akart vele... Nagyon haragudtam rá, hogy hogy valaki ilyen gerinctelen féreg... Ezután fél évig semmit nem tudtunk a másikról, elvétve pár infót.. de nekem hiányzott. Mégha egy ekkora majom volt, akkor is... idővel elmúltak a rossz emlékek, csak a jókra emlékeztem, és hiányzott. Fél év elteltével írtam neki egy mail-t, valamilyen indokkal, ezután visszavettük egymást msn-re, de nem beszéltünk sokat. Lassan elindult a telefonálgatás, napi több órás beszélgetések. Nagyon jó érzés volt, éreztem, hogy ő is megbánta amit tett, de tudtuk mind a ketten, hogy amit csinálunk nem jó, ennek nem lesz jövője ha újrakezdjük. Kb. 3 hónap elteltével rákérdezett, hogy mi lenne ha újrakezdenénk, de én nemet mondtam. Ez lett volna a sokadik próbálkozásunk... A kapcsolatot ugyanúgy tartjuk egymással, a több órás beszélgetések megvannak, és néha érzem, hogy hiba volt nemet mondani... féltékeny vagyok ha más csajokról mesél nekem, és ő is, ha én más fiúkról. De már kezd elmúlni az a nagy szerelem, amit iránta éreztem...:) Egyszer a jövőben lehet, hogy újra "egymásra találunk" de meg kell próbálni túllépni a kapcsolaton.


Bocsi, hosszú lett :D

2010. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a szakítás volt szerintem a legjobb megoldás. Én tettem meg, de nem volt választásom.

Most is nagyon hiányzik, de nem keresném fel újra. Túl büszke vagyok, és megalázó lenne. Főleg, hogy nem az én hibám volt, hogy szétmentünk. Annak ellenére, hogy én tettem meg a végső lépést.

Csúnya vége lett. Azóta semmi kapcsolat nincs köztünk. Szóval semmi képp nem állnék elé, hiába szeretem.

Kíváncsi lennék, ő hogy gondolja!

2010. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én exem lelépett amikor nem voltam otthon. Nagyon fájt úgy érzem mindent megtettem,hogy visszakapjam. Most az időre bízom a döntést. Ő szakított ezért neki kellene jelentkeznie. Iszonyúan szeretem a gyeremekeim apját láttam benne és ő a minden számomra, de szerintem le kell mondanom róla:(
2010. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kettővel előttem válaszoló fiú vagy lány? Mert hasonlít az exem felfogásához szerintem egy kicsit...??!!

Utolsó voltam.

2010. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18.07 ha rám gondolsz, (a hosszú szöveges:D) akkor lány. :D
2010. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, rád gondoltam...
2010. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!