Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tényleg létezik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg létezik vagy naiv vagyok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel volt köztünk egy pár hetes mosolyszünet, el is költözött tőlem. Közben megismerkedett egy sráccal, elismerte, hogy volt is fent nála egyszer, ott aludt, de állította, hogy nem volt semmi, és megbeszélték az elején, hogy csak barátok, egyikük sem akar többet. Azóta is találkoznak heti 1-2 alkalommal, és úgy érzem, vele most több mindent megoszt, mint velem, inkább felé nyit. De állítja, hogy mint férfi nem akar tőle semmit. Ilyen tényleg van vagy naiv vagyok, és ez több mint barátság, csak még engem sem akar teljesen elveszteni?
2021. dec. 15. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem gyanús lenne a dolog. Az is, hogy pár hét alatt megismerkedik valakivel, szobára megy vele, de nem történik semmi. Meg az is, hogy utána keresi a társaságát, de nyilván, mint férfi nem érdekli. Miért nem találkozol te is ezzel a baráttal?
2021. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Naiv vagy, igen.
2021. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen nincs. Biztos, hogy van valami köztük, vagy a srác szeretnè, hogy legyen. De sanszosabb az előbbi.
2021. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, létezik férfi-női barátság, de ez nem az. Egy mély barátság nem alakul ki ilyen gyorsan. Az meg nem normális, ha egy pár hete megismert pasassal mélyebb a kapcsolat, mint a saját párjával... Tételezzük fel, hogy abban igazat mond, hogy nem szexelnek: érzelmileg akkor is megcsal. Szerintem bizonytalan abban, hogy a biztosat, vagyis téged akar, vagy inkább az újat. Vagy a pasi nem akar tőle semmi komolyat, és ezért nem szakít veled.

De ennek a kapcsolatnak itt befellegzett.

2021. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Rossz szavakat használsz, barátom.


Neked exed van.

2021. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Én azt nem értem, hogy neked ehhez még is mi közöd?


illetve a volt barátnőd ezt minden nap elmeséli neked?

2021. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6-vagyok bocsi rossz kérdésre válaszoltam
2021. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
50-50
2021. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Savlekotő ***** válasza:
100%
Még nem biztos az új ha összejön kirug ha nem a következőig marad. Hézagtöltő vagy..
2021. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdheted felvenni a bohóc jelmezt!
2021. dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!