Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen tényleg létezik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg létezik vagy naiv vagyok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel volt köztünk egy pár hetes mosolyszünet, el is költözött tőlem. Közben megismerkedett egy sráccal, elismerte, hogy volt is fent nála egyszer, ott aludt, de állította, hogy nem volt semmi, és megbeszélték az elején, hogy csak barátok, egyikük sem akar többet. Azóta is találkoznak heti 1-2 alkalommal, és úgy érzem, vele most több mindent megoszt, mint velem, inkább felé nyit. De állítja, hogy mint férfi nem akar tőle semmit. Ilyen tényleg van vagy naiv vagyok, és ez több mint barátság, csak még engem sem akar teljesen elveszteni?
2021. dec. 15. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A nyakam tenném rá, hogy ha nem jönnél össze vele újra, másnap a sráccal lenne, aki csak "haver". Lesz másik nő is, akinek csak te kellesz, nem vesztettél semmit.
2021. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!!!
2021. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon sokan ilyen miatt kidobnák a párjukat. Szerintem sincs semmi amugy koztuk.kulonben titkolná.
2021. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem szokott pár hetes ismeretség után a barátjánál aludni. Barátok között ilyen ottalvás minimum fél év barátság után szokott egyáltalán felmerülni.


De igazából itt nem is egy hagyományos barátkozásról van szó. Az elmondottakból ítélve, egyszerűen az történhetett, hogy a "mosolyszünet" során szüksége volt valakire, aki visszaadja neki a női önbecsülését. Azt akarta, hogy valaki bebizonyítsa neki: őt lehet nagyon szeretni, s főként hogy nem benne van a hiba. Talált erre a célra egy férfit, s eszébe sincs most már ezt a biztonsági tartalékot feladni, még így sem, hogy visszament hozzád. Két lábon állva érzi magát csak biztonságban.

2021. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem ismerek olyan frissen megismert barátot, aki velem aludna. Pont azért, mert csak barátkozásról van szó.
2021. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!