Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ez így? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez így? Jó útra terelés?

Figyelt kérdés

Helyes magatartást igyekszem tanítani a páromnak felém.

Hogy hogy kell bánni egy nővel. Akár hétköznapokban, akár veszekedeskor vagy az ágyban.

Én vagyok az első párja aki nem hagyja hetej/pár hónap után faképnél a hibái miatt.

Férfit akarok és tudok is csialni belőle, mert hallgat rám.

Most ne azt írjátok hogy papucs vagy feladja önmagát mert jóra tanítom nem papucssagra.

Sajnos nagyon antiszoc volt amikor megisnertem de haladunk.

De érdekelne ti pasik ehhez hogy állnátok.

Orulnetek ennek vagy úgy éreznetek hogy nem szeretnek benneteket onmagatokert.

Írok példákat is hogy értsétek

1.: a páromnak természetes volt hogy csak neki jó az ágyba csak neki legyen orgazmusa az enyém nem szamitott.

2.: azonnal felemeli a hangját egy nő felé ha ellent mond neki

3.: sose vett virágokat, csokikat a párjainak se nonapra se nevnapra. Szulinaprol, karacsonyrol ne is beszéljünk...

4.: szórta a pénzt minden marhasagra. Hetente volt fizetése 70-80.000eket egy hétvége alatt eltuntetett, aztán következő péntekig nem evett csak cigizett...


És ezekbe mind-mind megváltozott amióta együtt vagyunk.

Együtt is lakunk már.


2021. dec. 16. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Vicc az egész kapcsolat
2021. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%
Mi fogott meg téged egy ilyen férfiban?
2021. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dregor ***** válasza:
97%
Én nagyon csodálkozok, hogy milyen agyilag zokni nőnek kell ahhoz lenni, hogy egy ilyen "férfit" válasszon valaki egy normális helyett...
2021. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na hát még jó hogy kiirtam a kérdést 😅😆


Kíváncsi voltam nagyon.

2021. dec. 16. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén, ebben a kapcsolatban neked mi a jó? Komolyan nem találtál olyat, akinek alap, hogy a nő is élvezze a szexet, és nem ugrik egyből a torkodnak? Ez gondolom mind csak a jéghegy csúcsa.

Ne aggódj, pár hét, biztosra veszi, hogy te már nem lépsz le, és rosszabb lesz, mint volt.

2021. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont hogy egyre jobb 😊😊😊
2021. dec. 16. 12:58
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Próbálkozhatsz, de a suttyó mindig suttyó marad. Egy ideig a fix punciért lehet megjátsza magát (mivel megtapasztalta, hogy ha nem teszi, akkor nincs szex), de tartósan nem tudod megváltoztatni az attitűdjét.

Csak ez a főnyeremény jutott amúgy?

2021. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dregor ***** válasza:
94%
Azért én azt tanácsolnám, hogy a következő 10 évben ne vállalj gyereket. Elég ha a saját életed baszod el...
2021. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem jó.
2021. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ha anyukátok nem tudott megnevelni benneteket a baratnotoknek kell :D
2021. dec. 16. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!