Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden “akörül “ forog,ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden “akörül “ forog,ez normális a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Ket eve vagyunk egyutt a parommal es minden “arrol” szol. (a testisegekrol)

Olyan szinten folyamatosan ez a tema,hogyha szoba kerul mar rosszul vagyok.Szinte elmenekulnek,keresem a kifogasokat vagy mely levegot veszek es tul leszek az egeszen.

Pedig alapvetoen nekem nagy a libidom es igenyeltem is mindig is a napi 1 barmit.

De a parom konkretan csak errol tud beszelni,tvt nezunk ,takaritok, elmegyek elotte,atoltozok ,irok egy smst,mondok valamit,eszek stb mindig odavezeti a temat ,mindig ram akar ugrani. Ha epp vege a menetnek mar rogton mondja,hogy hamarosan ujra fogja birni.Es ez megy folyamatosan…egyszeruen tuk sok nekem!!radasul kényszernek elem meg,ha szolok kb 2x szoltam eletemben ,hogy nincs kedvem akkor elegedtlenkedik es nehezen fogadja szinte megbánom, hogy nemet mondtam.

Betegesnek erzem az egeszet.Kb irok neki hogy megennem a csokit vagy valamit amit o nem szeret erre azonnali valsza hogy mit kap cserebe?milyen szolgaltatast.Ilyen szinten megy ez..0-24-ben.

Plusz ugye gyakran csak mondja hogy szeretne es mar ram is veti magat,en meg egyaltaln nem kivanom..fel se veheto rendesen.Legalbb ugy csinlna,hogy megkovanjam en is..

Lehetek akarmilyen toprongyos ugyis kivanja…szinte megorjit es rendesen idegesit ..

De lehet ez tlejesen normlis egy kapcsolatban?hogy folyton kivanjuk a masiakt es folyton kielegulnenk 0-24?


2021. dec. 16. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez nem normális. Neki extra nagyok az igényei, neked meg átlagos csak. Ráadásul azt mondod, hogy nem is tesz semmit érte hogy te is kívánjad, inkább csak kihasznál téged hogy kielégítse saját magát. Az ilyen egyenlőtlenségek előbb-utóbb egy kapcsolat bukásához vezetnek.
2021. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Az se normális, amit ő csinál, es te se, hogy így érzed magad de vele vagy. Egy életre meg fogsz undorodni a szextől. Pont azért, mert kötelező, és nem is élvezed.

Őt ez nem zavarja, fel se vagy izgulva? Vagy elköveted azt a hibát is, hogy megjátszod, hogy élvezed?

2021. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem normális dolog. De az sem, hogy téged ez zavar és mégis hagyod. Sokkal könnyebb életed lenne, ha nem hagynád rá, hanem vállalnád a konfliktust.


Egy kényszeres szexmániás (ami egyébként létező betegség) és egy tutyimutyi ember, aki hagyja, hogy használják. Jó párosítás.

2021. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
Nekem elég lenne a napi 1 menet
2021. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1.eleinte o nem akarta kapcsolat elso feeben.De elmult fel-1evben beteges szinten.

Meg elonte tarsast is vettunk es kiprobaltunk iszonyu sok dolgot.Akkor meg telejsen oke volt,jo darabig.De mar 3-4 honapja elkezdett zavarni,hogy konkretan mintha soha nem lenne neki eleg ,mintha az egesz eetunk errol szolna.Este kap valamot majd kora reggel mar ram ugrana munka elott,de mar munkaban kuldi a videokat hogy ram gondol,hazaer en meg otthon doglozok mar ram maszna .Ha eszek mar mondja amint vegzek jon.stb egyszeruen nem tudom mar elvisleni.


2,sose jatszottam meg.Van hogy en is elelvezek amikor kedvem van hozza.Amikor nincs akkor nyilvan nem levezek es nm is jatszok rajta semmit.De volt mar hogy elsirtam magam es mondtam hogy nagyon zavaro hogy csak ramveti magat gyakran es hogy minden arrol szol..

2021. dec. 16. 14:42
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Exemmel is hasonlo ment köztünk.

Akárhol találkoztunk is egybol a szex memt es tapizás, a szulinapi akármilyen koszontések is a szexről szóltak stb


Bennem az merult fel ha mindig ennyire kanos akkor simán csalhat is ennyi erővel. De ő is azt mondta amit itt is írtak hogy ezt én váltom ki, és örüljek neki.



Nálunk odáig fajult a dolog, hogy a szociális élet kárára ment. Azaz alig voltunk valahol, alig csinaltunk mást egyutt, alig voltak közös élményeink, stb.


Aztán érzelmileg el kezdett hidegulni tőlem. (De aggaszto mértékben, a tüzet nem tudtam ujra éleszteni es csak a szex maradt koztunk de az állandoan)


Lett másik barátom. Akivel 1 hónap alatt több élményem van már most, mint az exemmel az utolsó 1 év alatt összesen.

Most ígérgetne fűt fát. Hát nem hat meg.

2021. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem normális. Ha szeretne amúgy akkor az is fontos lenne neki hogy TE élvezd. Az hogy te elélvezz.

Ő viszobt csak magát nézi. Csúnyán fogalmazva egy lyuk vagy neki, amibe bármikor üríthet.

2021. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Én barátnőm is ilyen volt. Ha meg azt mondtam még ne, akkor elkezdet sírni és kiakart ugrani az ablakon. Meg öngyilkos akart lenni. Kész idegbaj.

Valami nem okés nála se.

2021. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
A szexet bánom csak, hogy az exszel egyutt azt is el kellett engednem.(életem legjobb pasija az ágyban) semmi mást nem bánok a szakitással.
2021. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

6,kb ugyanez itt is.

Plusz allandoan uj eszkozoket rendel maganak/nekem.Meglepni ilyen beoltozos cuccokkal szokott.Elmenyeink majdnem nullak .

Bar o erzelmileg nincs elhidegulve tolem egyaltalan.

De szamomra elvisehetetlen ez a 0-24 csak AZ a tema ,hogy milyen a szam,a fenekem a nem tudom mim,de jo velem ezt es azt,nem eleg most azt akar aztan azt stb stb..kenyszer ezaltal nekem,hogy mindog kell csinalni mindig tema stb..

2021. dec. 16. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!