Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltitkolom,buntudatom van,pedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolom,buntudatom van,pedig nem kellene..?

Figyelt kérdés

A parom sosem erdeklodik felolem,ha megteszi akkor sem figyel ram.Ez nagyon zavar es kifejeztem mar ezt tobbszor is neki. Valamint titkot sem kepes tartani barmit elmondok neki akkor rogton meseli az anyjanak/apjanak a dolgaim.Ezert is szoltam mar neki,hogy legyszoves ezek ram tartoznak majd en elmondom,ha akarom.De ezt sem hajlando megerteni ,elfogadni.Szerinte nem lehetnek titkaim a csaladban hiszen ott semmi nem ciki es senki nem fog szerinte megítélni miatta.(szerintem meg naiv es azert mert nem tudja elkepzelni szuleirol ,hogy kibeszelnek vagy beszelik a doglot az nem jelenti azt,hogy szentek)

A lenyeg,hogy eppen emiatt is hogy amugy sem torodik annyira azzal mi az aktualis tortenes az eletmben valamint nem kepes titkot sem tartani es gyakran a vitaknal mindent is a fejemhez vag nem mondtam el neki,hogy jelentkeztem mesterre iden..nem keszulok a felvetelire semmit mert nincs idom .Alapdiplomam eleg gyatra votl igy nem latok sok eselyt arra,hogy bekerulok.Ezert nem akarnam hallgatni hogy a csaladnak ez a tema,hogy mennyi pontom lett es miert nem kerultem be…a paromtol se hogy vilag bolondja vagyok hogy nem jutottam be..

Masreszrol neha buntaudatom van,hogy titkolozom elotte…

Ha nem vesznek fel nem kell elmodnanom.Ha felvesznek akkor elmondom ezeket neki,hogy sosem tart titkot es amugy sem erdeklodik felolem soha..eszre sem vette amikor keszulodtem szobelire meg se kerdezte hogy miert sminkelek reggel …semennyire nem figyel ram.Lehet nem is kellene ilyen meberrel egyutt lennem?


2021. dec. 17. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több szempontból sem. Kibeszéli a dolgaidat - jókat csámcsog rajtad a családja. Alapból viszont nem érdekled.

Szerintem nem sok köszönet van neked ebben a kapcsolatban.

2021. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet nem is kellene ilyen meberrel egyutt lennem?"


Nem lehet, hanem simán nem kellene ilyen emberrel együtt lenned. :)

2021. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neki lehetne buntudata sokminden miatt. Igazabol jo lenne, ha egy ilyen emberrel nem lenne kozos gyereketek, anyagi osszefonodasotok. Mar most nem stimmel semmi, es magad erzed hibasnak.
2021. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már bocs de amennyi panaszod van a pasidra egyáltalán mi a fenének vagy vele? Tesz rád magasról.
2021. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!