Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy ideje elhidegült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy ideje elhidegült tőlem,mert nem érezte azt,hogy szeretem,és inkább most a pénzkeresés foglalkoztatja.Én elkeztem utána kaparni,hogy érezze, hogy még mindig szeretem. Viszont ez nem használt. Tartjuk a kapcsolatot rendszeresen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
úgy érzem, hogy hagyja kihűlni a kapcsolatot, úgy érzem ennek a kapcsolatnak már vége így. Tudok még vmit tenni? Nem szeretném, hogy vége legyen. Ne keressem? Esetleg szakítsak és akkor majd rájön mit veszített?

2021. dec. 19. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Hát hibáztál,mert egy kapcsolatért folyamatosan kell tenni.Látod mi lett belőle...nagyon könnyű elveszíteni egy ember bizalmát,figyelmét,érdeklődését...és nagyon nehéz visszanyerni mindezt.

Mást nem tudsz tenni hogy kitartóan kepesztesz tovább...és lesz ami lesz alapon próbálsz mindent megtenni az ügy érdekében.

2021. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart ez a kapcsolat? Külön éltek vagy együtt? Más jövőt tervez? Esetleg azért foglalkoztatja a pénz mert később lakást vagy házat szeretne?
2021. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ez nem az én hibám volt, hanem én is áldozat vagyok. Nagyon nehéz most az életem, és ő nem megértő, ha nem tudok helyt állni, fáradt vagyok stb. Az tény viszont, hogy ő kiemelten figyelt rám. Lehet hogy azért viselkedik így mert tényleg nem szeret már? Elmúlt volna a szerelem enélkül is? Amugy kb már 1 éve gyűrűzik a folyamatos probléma körülöttem
2021. dec. 19. 10:00
 4/14 A kérdező kommentje:
több éves kapcsolat már, most akartunk összeköltözni. Ő többet akar az élettől, nagyon ambíciózus, velem ellentétben
2021. dec. 19. 10:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor okosabb dolog kicsit hátat fordítani szerintem. Igen, baromi nehéz, de jobban megéri, mint könyörögni, azzal csak rontasz a helyzeten.
2021. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
vagy arra is gondoltam, hogy nem törödöm a kialakult helyzettel, hanem abba amiért belémszeretett anno, azt kezdem el erősíteni:) mit szóltok?
2021. dec. 19. 11:48
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem hülyeség, mondom, szerintem inkább vonulj vissza kicsit, hogy érezze a hiányod!
2021. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendben :(
2021. dec. 19. 12:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"inkább most a pénzkeresés foglalkoztatja" - akkor örülni fog, hogy több ideje lesz pénzt keresni.
2021. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon nehéz most az életem, és ő nem megértő, ha nem tudok helyt állni, fáradt vagyok stb. Az tény viszont, hogy ő kiemelten figyelt rám." Ebbe is belelhet unni.
2021. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!