Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénzkeresési lehetőségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzkeresési lehetőségek miatt a párom elmegy dolgozni újra ausztriába, de most 900 km-re. Sajnos megromlott a kapcsoltunk a penzhiany miatt. A parom azt mondja, h mar nem szerelmes de szeret meg :- (Mit csinaljak? :- (

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj kocogni
2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nehéz. Nem tudom hány éves vagy, de te tudod az életedről van szó. Ez már megszokás, sőt ha kimegy, teljes elhidegülés, mint egy idegen lesz. Az se, kizárt kint találkozik valakivel, össze fog jönni vele. Talán vele kellene megbeszélni, ha eddig eljutottatok, mi az elképzelése?
2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet mondana a barátom,hogy már nem szerelmes belém,de szeret én szakítanék vele.Nézz előre,mi vár rád.Otthon fogsz csücsülni és azon agyalsz vajon most csal-e meg vagy egy hét múlva.Ha szerelmes lenne beléd,akkor kibírná a kapcsolatotok a távolságot,de így nem hiszem.Tapasztalatból beszélek.
2012. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ilyen vallomás után használni fog a házasságotoknak a távollét. Azt is megértem, hogy fontos a pénzkereset a család eltartásához. Ha elmegy, hamarosan választ kapsz majd a kérdéseidre. Helyezkedj várakozó álláspontra.
2012. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10hònapja vagyunk egyutt. es februarba miattam jott haza csak hat itthon nincs semmi jol fizetendo munka szoval muszaj visszamennie. A kapcsolatunk megromlasaban meg az is kozre jatszik h osszevesztem az anyjaval mert o ellenem volt. nem birtam ot elviselni. A paromnak meg ez is rossz most....nem tudom..tudom h mi lenne a helyes de nagyon szeretem.:-(
2012. dec. 17. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor miért nem mész utána?
2012. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mert juniusba vegzek a sulival. azt nem adhatom fel mindenert.
2012. dec. 17. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!