Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kellett ezt elmondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett ezt elmondani?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük,hogy most karácsonykor,amikor megyünk a családjához látogatóba,elmondjuk nekik hogy össze fogunk házasodni.Megbeszéltük azt is,hogy addig nem mondja el senkinek,amíg be nem jelentjük ott náluk.

Ma felhivott az anyja beszélgetni és tett egy olyan kijelentést amiből biztosan tudtam hogy tudja.Mondtam ezt a páromnak és azt is,hogy rettenetesen haragszom és nem értem miért kell mindent megbeszélni az anyjával is.

Így valószínűleg már mindenki tudja a családban..


2021. dec. 20. 20:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lehet én fogom fel túl tragikusan? Már tényleg nem tudom.
2021. dec. 20. 20:27
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Nézd így: annyira örült neki, hogy nem tudja tovább titkolni.Természetes, hogy ilyen nagy örömöt megoszt a hozzá közel állókkal.Ne légy ilyen vaskalapos.
2021. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Féltékeny vagy az anyjára?
2021. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem én,de az anyja tényleg mindig mindenről tud és ez is borzalmasan zavar.Amúgy valóban elég mereven kezelem az ilyen dolgokat.
2021. dec. 20. 20:44
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Nahát karácsonyi lánykérés? Milyen egyedi
2021. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
4 Ha ennyi baj van velük, muszáj ebbe a családba beházasodni?
2021. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nalam már az eljegyzésnél kozolni kellett telon anyával azonnal a hírt.

Ezeket nem szokták titokban tartani

2021. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Ezen mit kell titkolni? Inkább azt szégyelld, hogy így gondolsz rájuk, mégis összeházasodtok. Garantáltan egy rakás xar lesz a házasságotok.
2021. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hogy gondolok rájuk?Semmi rosszat nem írtam.

Nem akarom titkolni,de megbeszéltük hogy együtt mondjuk el és ezt akkor sem így kellett volna.

2021. dec. 20. 21:50
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
A saját családjának elkotyogta, na bumm.És akkor mi van?
2021. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!