Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem kellett volna elmondanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellett volna elmondanom?

Figyelt kérdés

Megiertem tinderen egy csajt es randiztunk. Nagyon bejon de eloben egy az egyebn olyan mint az exbaratnom aki nagyon csunyan helyben hagyott. Konkretan a vonasai, a gesztusai, az elete, a hobbija a vilagmeglatas, de meg a mozgasa, a lelke is, mindene... Nem gondoltam hogy ilyen letezik es sajnos nem birtam ki es mondtam neki hogy nagyon hasonlit az exemre (nem reszleteztem hogy miben). Eloszor nem mondott semmit aztan megkerdezte hogy "az jo vagy rossz?". Mondtam, hogy hat relativ....

Az a baj, hogy nagyon tetszik de kozben akaratlanul is az exemmel azonositom es nem tudok meg egyelore elvo atkoztatni (biztos vagyok benne, hogy o is atb@.szna).

Szerintetek?

25F


2017. máj. 14. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nagyon rossz húzás volt ilyet elmondanod. Csak gondolj bele, ha ő ilyet csak megemlítene.

Más kérdés az őszinteség, de nem ebben. A legtöbben úgyis valakihez mérik a kiszemeltjüket...


Esetleg azt gondolja, hogy még nem vagy túl rajta, így inkább lepattint, mint problémás kapcsolatba menne.

2017. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kényes kérdés. Ha a múltadat lezártad volna, akkor kevésbé lennének intenzívek ezek a dolgok.

Egyébként a legtöbb emberre jellemző, hogy mindig azonos embertípusokat választ párkapcsolatban élete során és nem jön rá, hogy a többszöri pofára esés miért következik be állandóan.


Vonatkoztass el, ő nem az exed, tehát ne is úgy állj hozzá ehhez az egészhez, ne azonosítsd őt vele, mert ha ezt teszed, akkor a vonzás törvénye értelmében ő is pont ugyanúgy helyben fog téged hagyni, mint az exed.

2017. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem egy pasi ilyet mondana, nem lenne több randi.
2017. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!