Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így tervezni?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, mindketten közel vagyunk a harminchoz, együtt tervezzük az életet. 2 éve együtt is élünk. Szerelmes vagyok és ő is az, sok mindenben egyezik a gondolkodásunk, nagyon jól össze vagyunk hangolódva. De... a szexuális igényeink finoman szólva különböznek. Nő létemre én sokkal többször kívánom az együttlétet. Ezt úgy kell érteni, hogy az ő havi egy alkalmához képest nekem kéne legalább a heti kettő, de már a heti egyel is boldog lennék. Néha az egy hónapból két hónap lesz. Amíg nem laktunk együtt, de együtt aludtunk, akkor sokszor volt is valami vagy fáradtak voltunk és azért nem stb, így akkor nem tűnt fel. Az összeköltözésnél vártam, hogy na majd most semmi korlát nem lesz. Hát lett :( Egy idő után szóltam neki finoman, hogy nekem ez kevés lesz. Jójó, változik majd. Azóta eltelt 2 év, sajnos az én türelmem is véges, így sokszor veszekedtünk emiatt (más miatt nem is szoktunk...) Mindig megígéri, hogy most már tényleg jó lesz. Én meg nagyon-nagyon szeretnék hinni neki. Egyszer elment vizsgálatra is, egészségügyi problémája nincs.

Nagyon szeretem és el sem tudom képzelni nélküle az életemet. Csak vajon van így értelme vele maradni? :( Igazából ki szerettem volna írni ezt magamból, egyik válasz sem lenne jó nekem. Párterápiára gondoltam még, hogy talán az hasznos lenne. De ha most az kell, mi lesz majd később? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2021. dec. 21. 09:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem kíván téged az ágyban. Hogy miért, az mellékes, lehet akár látens meleg is, de ez nem az ő elhatározásától függ. Jól kijön veled, csak az erotikus vonzalom nincs meg. Te kell, hogy eldöntsd, elég-e ez neked így, vagy inkább keresgélsz mellette.
2021. dec. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 40 közel azért heti kétszer megkívánom az asszonyt és nem tekintem magam különösen magas libidójú férfinak.


Havi 1 szex? Ritka, de nagyon. Ha nem betegség / nem bevallott lelki probléma okozza, akkor most el kell gondolkodnotok a folytatáson mert ebben a felállásban te szenvedni fogsz.


Tapasztalatom is van, szakítás lett belőle. 3 évig éltem úgy, hogy 3-4 hetente volt egy "kötelesség szex". Se nekem, se exnek nem volt ez jó.


Azért próbáljátok meg a párterápiát. Nekem fura, hogy egy nálam jóval fiatalabb férfi "beéri" havi 1 együttléttel.

2021. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Erzed most, hogy mennyire kivanod a szexet, erzed, hogy ez milyen rossz.

Csillapodni magatol ez nem fog meg egy jo ideig.

Kerdezd meg magadtól, igy akarsz meg elni legalabb 50 evet?

2021. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem szerelmes beléd. A szerelemnek része a testi kívánás is. Nála ez hiányzik.
2021. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

En ahogy idősebb vagyok jobban kívánom .pedig a barátomnal mindennap együtt vagyunk!!de van h napi többször is!

En mar dobtam ki valakit azert mert nem hogy kevés volt a szex de siralmas is

2021. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! A látens melegség nekem is eszembe jutott, de más jel nem utalna erre.

Volt olyan kapcsolatom, ahol a szex miatt szakítottam, de az más helyzet volt teljesen. Ott sok volt a szex, csak borzasztó rossz és gyors.

Most viszont maga az aktus szuper, sőt, ő a legjobb, akivel életemben voltam.

2021. dec. 21. 10:05
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor ez olyan, mint az asszony, aki havonta egyszer döbbenetesen jó ételt főz, a hónap többi részében meg lebbencslevesen kell élnie a családnak.
2021. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tervezni lehet, de tapasztalatból mondom, hogy pont ilyen korban voltam, mint te és ugyanez volt a gondom az exemmel. Mindig megígérte, hogy majd több lesz, jobban igyekszik, hiába öltözködtem szexisen, hiába közeledtem bárhogy, nem javult a helyzet. Aztán egy idő után belefáradtam és rájöttem, igazából már jól sem esne a szex, ha könyörögnöm kell érte. Öt évig húztam, de végül elhagytam.
2021. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Havi 1? Nem jár félre esetleg?
2021. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

"Egy idő után szóltam neki finoman, hogy nekem ez kevés lesz. Jójó, változik majd. Azóta eltelt 2 év, sajnos az én türelmem is véges"

Annyira nem értelek én titeket nőket. Számtalan ilyen kérdés volt már ezen az oldalon, hogy vártok, vártok, aztán egyszer csak betelik a pohár és szakítás a következő lépésetek.

Mi a francért nem lehet a problémákat újból és újból felhozni, egészen addig, amíg nem alakul ki egy olyan helyzet, ami mindenkinek jó? Attól félsz, hogy nyaggatásnak veszi? Lehet, de ez most jobb, ami lett helyette?

Ülj le vele, mond meg neki, hogy ez így nem járja, ha veled akar maradni, akkor változtasson és mondja el, hogy te miben változtass, amivel segíted ebben.

2021. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!